Yer Yıkama Otomatı ( 2700 Wat )

İlan No: #00082946 1307
Kategori: Zemin Yıkama Makinası
Marka: Hazan
Model Tipi: HRA 450E
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Üsküdar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Yer Yıkama Otomatı ( 2700 Wat )

MODEL       

HRA 450E

Toplam Güc (watt)

2.700

Kirli Su Depo Hacmi (lt)

55

Temiz Su Depo Hacmi (lt)

55

Vakum Genişliği (cm)

80

Fırça Basıncı (kg)

45
Fırça Çapı (cm) 43
Fırça Sayısı (ad) 1
Kablo Uzunluğu (m) 20
Voltaj (v) 220
Dış Ölçüler (l-w-h) cm 80 / 47 / 100

 

 

Fabrika, atölye, ofis, okul, market, oto servisleri, mağaza iş merkezleri hastahaneler gibi orta büyüklükteki mekanların zeminlerindeki beton, fayans, granit, pvc alanların temizliğinde kullanılan ideal makinelerdir.

Zeminlerdeki her türlü kiri, yağı fırçalayarak yıkar ve aynı anda da bu kirli suyu emerek bünyesindeki deposunda biriktirir. Geniş hacimli temiz su ve kirli su depoları sayesinde zaman kaybetmeden çok geniş alanları temizleme özelliğine sahiptir.

Deterjan su ayar vanası sayesinde deterjan sarfiyatını en aza indirir. Suyun boşa akmaması ve ihtiyaç olduğunda kullanılması için elektrikli otomatik valf ile kumanda edilir.

Çelik şaseli, lineer polietilen gövdeli bu makinelerinizde, korozyona karşı her türlü önlem alınmış deterjanlı su ile direkt temas eden bölümlerdeki parçalarda paslanmaz çelik, pirinç  gibi malzemeler kullanılmış diğer bölümler ise kaplama yapılmıştır. Güçlü vakum ve güçlü fırça motoru sayesinde zeminlerdeki kiri, yağı sökerek temizler.

Kaliteli yerli üretim olan ürünlerimiz bol, ucuz yedek parça ve servislerimizle desteklenmektedir.

Yer Yıkama Otomatı ( 2700 Wat ), Sıfır ( Yeni )Yer Yıkama Otomatı ( 2700 Wat ), Yer Yıkama Otomatı ( 2700 Wat )Satılık Fiyat'la satılık Yer Yıkama Otomatı ( 2700 Wat ), inceleyin sipariş verin satın alın!