Yer Silme Yıkama Ve Zemin Temizleme Makinesi 1700 M²/Saat - Vetta E4501

İlan No: #00145076
5.250 TL Adet
KDV
DAHİL
Kategori: İticili Zemin Yıkama
Marka: Vetta
Model Tipi: E4501
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Kredi Kartı, Görüşülür

Yer Silme Yıkama Ve Zemin Temizleme Makinesi 1700 M²/Saat - Vetta E4501

Yer Silme Yıkama ve Zemin Temizleme Makinesi E4501

  • VETTA Yer silme, yıkama ve zemin Temizleme makinesi, geniş zeminleri kolayca temizlemek amacıyla tasarlanmıştır.
  • Kompak gövdesi ile rahat kullanma ve yüksek depolama olanağı sağlayan Vetta zemin bakım ve temizlik makinaları, işçilikten ve de deterjan masraflarından tasarruf sağlamaktadır. 
  • Vetta yer silme, yıkama, bakım ve zemin temizleme otomatları işleyişinde bir tane temiz su haznesi ve ayrıca bir tane kirli su haznesi mevcuttur.
  • Kimyasallı suyu zemin üstünde yayıp aynı zamanda fırçalama işlemi yaparak çok iyi temizleyip yüksek vakumlama kuvvetiyle pis suyu içine çekerek sağlıklı ve lekesiz bir temizlik yapar.
  • Üretim tesisleri, eğitim binaları, sağlık birimleri, kamu binaları, spor salonları, sanat galerileri, AVMler servisler, garajlar, büyük mağazalar, hava alanları, otel ve pansiyonlar, restoran ve kafeler, plazalar, temizlik firmaları, kamu kurumları ve sert zemin gereksinimi olan tüm alanlarda yer silme ve zemin temizleme makinesi olarak pratik çözümler sunar.

 

Vetta Zemin Bakım ve temizlik Otomatları Faydaları

 

  • Temizlik harcamaları ve iş gücünden büyük oranda tasarruf eder.
  • Tek bir geçişte, sistematik bir biçimde deterjanlı suyu zemin üstünde bırakır, bu sırada fırçalama işlemi ve de yüksek vakumlama kuvvetiyle etkili ve pratik temizleme sağlar.
  • Şarjlı modellerde tek seferde şarj ile Üç dört saat devamlı kullanma olanağı, bir saatte bin ila üç bin m² civarı temizleme kapasitesi olan seçenekleri bulunmaktadır.
  • Kablolu, bataryalı, sürmeli ve de binicili çeşitler.
  • Sağlık birimleri, plazalar, alış veriş merkezleri, eğitim binaları, otel ve pansiyonlar, gibi. büyük mekanlar için üretilmiştir.

Yer Silme Yıkama Ve Zemin Temizleme Makinesi 1700 M²/Saat - Vetta E4501, Sıfır ( Yeni ) Yer Silme Yıkama Ve Zemin Temizleme Makinesi 1700 M²/Saat - Vetta E4501, Yer Silme Yıkama Ve Zemin Temizleme Makinesi 1700 M²/Saat - Vetta E4501 Satılık 5.250 Fiyat'la satılık Yer Silme Yıkama Ve Zemin Temizleme Makinesi 1700 M²/Saat - Vetta E4501, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 61 kez incelenmiştir.
Yer Silme Yıkama Ve Zemin Temizleme Makinesi 1700 M²/Saat - Vetta E4501 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!