Yatay Panel Ebatlama Makinesi Format KAPPA 3200

İlan No: #00086568 1731
Kategori: Panel Ebatlama Makinası
Marka: Format
Model Tipi: KAPPA 3200
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Ümraniye / İstanbul / Türkiye
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Yatay Panel Ebatlama Makinesi Format KAPPA 3200

Yatay Panel Ebatlama Makinesi

Format Kappa 3200

Kappa 3200 Testere arabasının, maks. 100 m/dak.'lık kesim hızında düzgün ilerleyebilmesini, dişli çark ve dişli demir sistemi sağlar. Maks. 70 mm kesim yüksekliğinde kusursuz kesim sonucunu, ana ve ön çizici testereler sağlar.

Otomatik presleme tertibatı, boylama kesimlerinde çalışma parçasının doğru yerleştirilmesini sağlar. (çalışma parçası genişliği 20-1200 mm.

 

Teknik Özellikler

 • Testere arabasının, maks. 100 m/dak.'lık kesim hızında düzgün ilerleyebilmesini, dişli çark ve dişli demir sistemi sağlar.
 • Maks. 70 mm kesim yüksekliğinde kusursuz kesim sonucunu, ana ve ön çizici testereler sağlar.
 • Otomatik presleme tertibatı, boylama kesimlerinde çalışma parçasının doğru yerleştirilmesini sağlar. (çalışma parçası genişliği 20-1200 mm
 • Masif testere arabasının düzgün ilerleyebilmesi bir linear yataklama sistemi sayesinde gerçekleşir. Yükseklik ayarı yine bu linear yataklama sistemi üzerinden gerçekleşir. İstenen donanıma göre, kesim yükseklik ayarı pnömatik olarak iki kademede veya elektromotorlu, kademesiz olarak mevcuttur. Çekim kuvveti yüksek motorlar, ana ve ön çizci testere için yeterli randıman sağlarlar.
 • Plaka paketlerinin veya tekli plaka malzemelerinin zarar görmeden ve emniyetli bir şekilde sıkıştırılmasını pnömatik çelik pensler sağlar. (Açılma yüksekliği 80 mm)
 • Masif havalı film tablalar, ağır plaka malzemelerin ve plaka paketlerinin işlenmesini kolaylaştırır. Özel çelik konstrüksiyonu sayesinde, havalı film tablalar, ağır yükleme yapılsa bile, bükülme ve deforme olmaya karşı dayanıklıdır.
 • Rulo raylar, malzeme iticisinin plaka transferini destekler ve plaka malzemenin kesim hattına doğru iletilmesini garanti eder.
 • Kumanda panelinin basit tasarımı ve windows tabanlı kumanda yazılımının menü seçenekleri, kolay bir kullanım sunmaktadır. Tabiiki makinenin kumandası ile mevcut sistemlerin ağ bağlantıları hazırdır. Kappa otomatik, kesim optimizasyon yazılımı olan Ardis ile techiz edilebilir. İsteğe bağlı olarak, panel ebatlama testerenizi de etiket bastırıcı ile techiz edebiliyoruz.
 • Kontraplak kaplamalı parçaların format kesimleri veya katmanlı plakalar için pnömatik siperler seçeneği mevcuttur.
 • Malzeme itici, prizma rulo aracılığı ile bir merdane üzerinden geçer. Bir servo motor dişli çarkın ve dişli demir sisteminin senkronize olarak harekete geçmesini sağlar. Bu sayede en yüksek hıza ulaşılabilir. (ileri: 25 m/dak., geri: 80 m/dak.).
 • Mıknatıslı bant sistemi, malzeme iticisinin pozisyonunu belirler.

Yatay Panel Ebatlama Makinesi Format KAPPA 3200, Sıfır ( Yeni )Yatay Panel Ebatlama Makinesi Format KAPPA 3200, Yatay Panel Ebatlama Makinesi Format KAPPA 3200Satılık Fiyat'la satılık Yatay Panel Ebatlama Makinesi Format KAPPA 3200, tüm detayları ve özellikleri