Web Tasarım Hizmetleri

İlan No: #00118144 828
Kategori: Web Tasarım
Marka: 2 Boyut
Model Tipi: Web Tasarım
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Hizmet
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Konum: Maltepe / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili

Web Tasarım Hizmetleri

 "Firmalar reklam ve pazarlama politikaları oluştururken; kurumsal yapılarını, ürünlerini veya hizmetlerini tanıtacakları internet sitelerinin saygın, kullanımı kolay ve şık tasarımlar içermesini arzu etmektedirler."

2 Boyut Web Tasarım Hizmetleri

İnternet sitelerinin kurumsal bir yüz durumuna geldiği günümüz koşullarında, tasarlanacak sitenin hem kurum hemde müşteri istek ve ihtiyaçlarına odaklı olması şarttır.

2 Boyut Dijital Tasarım, hem kurumsal hem de müşteri odaklı düşünerek, uzmanlık ve tecrübesini bu yönde birleştirmektedir.

Tasarladığımız internet siteleri, gerek görünüm ve şıklığı ile kaliteyi yansıtmakta; gerekse kullanım kolaylığı ve çok yönlülüğü ile ihtiyaçları gidermektedir.

Tasarım ve geliştirme hizmetlerini dahil ettiğimiz web tasarım hizmetlerimizde, isteyen firmalara içerik yönetim ve geliştirme hizmetleri de sunulmaktadır.

Kurumsal kimlik taşımayan, bireysel anlamda profesyonel veya kişisel faaliyet gösterenler için de hizmet veya ürününüzü istediğiniz şekilde tanıtabilir, duyurabilirsiniz.

İsteklerinizi, bize anlatmanız yeterli.

 

İhtiyacınız olan web sitesini nasıl belirlersiniz?

İnternette sizi yansıtacak web sitenizi, firmanızın yüzü olarak düşünüyorsanız:

Kurumsal İnternet Sitesi:

 our-team.jpgFirmanızı fiziksel olarak tanıma imkanı olmayan ziyaretçilerinize, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, ekibinizi ve referanslarınızı; bunun yanında vizyon, misyon, organizasyon şeması ve satış politikaları gibi temel karakter özelliklerini aktarabileceğiniz, bir bilgilendirme platformu sunmayı amaçlamaktadır.

 

Kapsamlı menüler aracılığıyla ziyaretçileriniz sitenizdeki doğru adreslere yönlenir ve görsel materyal ile desteklenmiş zengin içeriğe en kısa ve hızlı biçimde ulaşması sağlanır.

auditing.jpg

Kişisel İnternet Sitesi

Sanatçılar ve serbest meslek sahibi çalışanlar için, kendilerine özgü konseptler yaratarak, profillerini internet üzerinden milyonlara ulaştırmalarını sağlamaktayız.

 artist_page.jpg

Web Tasarım Hizmetleri, Sıfır ( Yeni ) Hizmet Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu