Vmı Mobil Kazanlı Spiral Mikser / Vmi Spı Av 220

İlan No: #00092189
Fiyat Sorunuz
Kategori: Hamur Yoğurma Mikseri
Marka: Vmı
Model Tipi: SPI AV 220
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Sancaktepe / İstanbul / Türkiye

Vmı Mobil Kazanlı Spiral Mikser / Vmi Spı Av 220

Hamur karıştırma sistemlerinde dünyanın 1 numarası...

Hamur mikserleri konusunda dünya üzerinde en çok araştırma ve geliştirme yapan VMI firması saatte 7.000 kg (7 Ton) a kadar hamur karıştırabilen sistemler üretmekte.

Hamur kalitesinin önemini bilen bir çok endüstriyel firmanın tercihi olan VMI mikserleri sağlamlıkları ve güvenlikleri ile dikkat çekmekte.

En son teknoloji kullanılarak üretilen VMI mikserlerinin en büyük özellikleri hamurdaki homojen yapıyı kısa sürede oluştururken hamura maksimum enerjiyi verebilmeleridir.

Çift karıştırıcılı spiral mikserler, yatay karıştırıcılı (horizontal) mikserler, ?continue? mikserler, endüstriyel tesislere yönelik otomatik mikser sistemleri ve entegre katkı dozajlama sistemleri VMI ürünleri arasında yer almaktadır.

Vmı Mobil Kazanlı Spiral Mikser / Vmi Spı Av 220, Sıfır ( Yeni ) Vmı Mobil Kazanlı Spiral Mikser / Vmi Spı Av 220, Vmı Mobil Kazanlı Spiral Mikser / Vmi Spı Av 220 Satılık Fiyat'la satılık Vmı Mobil Kazanlı Spiral Mikser / Vmi Spı Av 220, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 2014 kez incelenmiştir.
Vmı Mobil Kazanlı Spiral Mikser / Vmi Spı Av 220 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!