Tünel Tipi Toz Boya Fırını Konveyörlü

İlan No: #00143127
Fiyat Sorunuz
Kategori: Tünel Tipi Toz Boya Fırını
Marka: Sprey Metal
Model Yılı: 2020
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 60 Gün
Konum: Ümraniye / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Görüşülür

Tünel Tipi Pişirme ve Kurutma Fırınlarında pişirme işlemi görecek iş parçasının fırın konveyörüne asılarak pişirilmesi prensibine dayanır. Bu tür fırınlarda iş parçası konveyöre asıldıktan sonra parçanın kalınlığına ve m2 alanına göre belli bir hızla giderken pişirilmesi veya kurutulması sağlanmaktadır.

Tünel Tipi Pişirme ve Kurutma Fırınları uzman mühendislik kadromuzla özel olarak dizayn edilmektedir. Demonte olarak imâl edilmektedir. Bu özelliği sayesinde kolaylıkla montajı yapılmakta, istenildiği takdirde başka alanlara taşınmaktadır.

Endüstride yüksek kapasiteli olan işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Tünel Tipi Pişirme ve Kurutma Fırınları Beyaz Eşya, Otomotiv, inşaat, Tarım Makineleri, Alüminyum sanayi gibi çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır.

Tünel Tipi Toz Boya Fırını Konveyörlü , Sıfır ( Yeni ) Tünel Tipi Toz Boya Fırını Konveyörlü , Tünel Tipi Toz Boya Fırını Konveyörlü Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık Tünel Tipi Toz Boya Fırını Konveyörlü , tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 186 kez incelenmiştir.
Tünel Tipi Toz Boya Fırını Konveyörlü Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!