Traktör Arkası Sahil Temizleme Makinası

İlan No: #00086640 4652
Fiyat Görüşülür KDV
DAHİL
Kategori: Traktör Arkası Sahil Temizlik Makinası
Marka: Prestij Makina
Model Tipi: MNZ0001
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hızlı
Konum: Manavgat / Antalya / Türkiye
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Traktör Arkası Sahil Temizleme Makinası

Traktör arkası Sahil Temizleme Makinası

Kumsal Temizleme Makinası

Ürünümüz Türkiye'de üretilen ilk Hidromotor Sistemli makinedir. Sahil ve plajlarda kum elemeye, kum temizlemeye yönelik özel olarak geliştirilmiş bir makinedir. 

Kum eleme ve temizleme sırasında karşılaşılabilen tüm sorunlara karşı önlemler alınarak geliştirilen ürünümüzde, tırmanan özel paslanmaz çelik örgü elek ve transmisyon şiş sistemi kullanılmıştır. Bu sayede taş sıkışması ithimalinde, taşın makineye verebileceği zararları sıfıra indirmek mümkündür. Ve sistemin kendisini koruyabilmesi için de koruyucu valf sistemine sahiptir 

Öz-Ak Prestij Makine Sanayi Ltd. Şti. garantisi ile piyasaya sunulan sahil ve plaj kum temizleme makineleri 1 yıl yerinde servis garantisi ve 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi ile hizmet vermektedir.

 

 

Sadece plaj temizleme makineleri üzerine yoğunlaşmış olan firmamız geniş plaj temizleme makinesi yelpazesinden dünya ve ülke plajlarımız ve pazarı için uygun olan 4 model ile 30 cm derinlik ve 1,92 cm genişliğine kadar eleme, temizleme yapmaktadır. 

 

FAB. 0242 762 22 35

FAX. 0242 742 11 66 

 GSM 0533 506 83 84

Traktör Arkası Sahil Temizleme Makinası , Sıfır ( Yeni )Traktör Arkası Sahil Temizleme Makinası , Traktör Arkası Sahil Temizleme Makinası Satılık Fiyat Görüşülür Fiyat'la satılık Traktör Arkası Sahil Temizleme Makinası , tüm detayları ve özellikleri