Toplar Döver Harman Makinası

İlan No: #00095558
Fiyat Sorunuz
Kategori: Harman
Marka: Çokcanlar
Model Tipi: HM009
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Burdur / Burdur / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Toplar Döver Harman Makinası

 

 

Genel Bilgiler
Tarladan biçilmiş ürün, makinanın önünde bulunan pigaplı toplama düzeni ile yedirme ünitesine alınmaktadır.Alınan ürün helezonlar tarafından orta kısımda toplanmakta ve parmaklar ile harmanlama ünitesine iletilmektedir.

Toplama sırasında cıkan parmaklar geriye doğru çekildiğinde sıfırlanmaktadır.Pigap düzeninin önunde dağılmayı önlemek için yaylı ve 9 parmaklı bir sistem  bulunmaktadır. Pigap çalışma konumunda serbest yol konumunda zincirle askıya alınmaktadır.Toplama yükseklıği ayarı hidrolik pistonla yapılmaktadır.

Makinenin tüm kayış düzenleri sac muhafaza altına alınmıştır.Makinede 1 adet önde 2 adet arkada olmak üzere toplam 3 adet ayarlanabilir özellikte mesnet ayarları bulunmaktadır.Depodaki ürün makinenin sol yanında bulunan helezonlu bir iletim düzeneği ile tarım arabasına yuklenmektedir.

Deponun sağ yanında deponun dolma seviyesini göstermek için şeffaf yapıda bir kontrol penceresi bulunmaktadır. Ayrıca depo üzerinde bir adet havalandırma bacası yer almaktadır.

Toplar Döver Harman Makinası, Sıfır ( Yeni ) Toplar Döver Harman Makinası, Toplar Döver Harman Makinası Satılık Fiyat'la satılık Toplar Döver Harman Makinası, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 20757 kez incelenmiştir.
Toplar Döver Harman Makinası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!