Texprint Green Süblimasyon Kağıdı

İlan No: #00111605
Kategori: Süblimasyon Kağıtları
Marka: Texprint
Model Tipi: Green
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Şişli / İstanbul / Türkiye
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Texprint Green Süblimasyon Kağıdı

TexPrint Green devrim yaratan yepyeni bir süblimasyon kağıdıdır. Yüksek kalitesiyle olağanüstü bir değer sunduğu gibi endüstrideki ilk %100 çevre dostu süblimasyon kağıdıdır. Beyazlatıcı içermiyor, yüksek hızlarda ve fazla boya miktarlarında bile sıfır ıslaklık ve kırışıklık. Son derece verimli mürekkep kullanımı, %100 doğal beyazlatılmamış elyaf, klor içermez. Düşük gramajından dolayı nakliye/stoklama/bertaraf masraflarından yarı yarıya tasarruf, %100 geri dönüşümlü, diğer süblimasyon kağıtlarına göre daha ucuz. Ruloya daha fazla kağıt sarma imkanı daha az rulo değiştirme ve dolayısı ile de daha fazla kesintisiz baskı anlamına gelir.

Bu öncü teknoloji Epson, Roland, Mimaki ve Mutoh gibi bilinen tüm geniş ebat süblimasyon baskı makineleri ile başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

İki ayrı gramajda (55 gr/m2 ve 72 gr/m2) ve 61 cm'den 163 cm'ye kadar ebatlarda mevcuttur.

Texprint Green Süblimasyon Kağıdı, Sıfır ( Yeni ) Texprint Green Süblimasyon Kağıdı, Texprint Green Süblimasyon Kağıdı Satılık Fiyat'la satılık Texprint Green Süblimasyon Kağıdı, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 1591 kez incelenmiştir.