Teleskobik Yükleyici / New Holland Lm 5060

İlan No: #00081874 3573
Kategori: Teleskopik Yükleyicili Traktör
Marka: New Holand
Model Tipi: LM 5060
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Teleskobik Yükleyici / New Holland Lm 5060

TEKNİK BİLGİ / MODEL

LM 5040

LM 5060

LM 5080

Motor  
Tipi 4 silindir, NEF Tier III 4 silindir, NEF Tier III 4 silindir, NEF Tier III
Güç (HP)

120

120

120

Nominal motor devri(d/d)      
Tork @ 1400d/d (Nm)

525

Transmisyon      

Maks. kaldırma yüksekliği (m)

6,1

7,1

9,6

Maks.kaldırma kapasitesi(kg)

3500

4000

3300

Dümenleme 

2 tekerlekten /4 tekerlekten/yengeç

Ayarlanabilir dümenleme konsolu

Standart

Frenleme 

Hidrolik destekli

Aks başına fren disk sayısı

8

Yük limiti ikaz göstergesi

Standart

Kabin

New Holland LM 5060 teleskobik yükleyicide sunulan sınırsız görüş açısına sahip yuvarlak hatlara sahip kabin, operatör konforunda yeni standartlar getirmiştir.

Geniş kabin kapısı

Geniş kabin kapısı sayesinde makinaya giriş-çıkış rahatlıkla yapılmaktadır.

 

 
 

 

 

Tüm fonksiyonlar parmaklarınızın ucunda

Bazı ataçmanlar ek bir hidrolik ataçmana ihtiyaç duyar. New Holland joystik kontrol opsiyonu ile bu iş kolaylaştırılmıştır. Operatörün yükleyici kol ve ataçmanı aynı kol üzerinde minimum el ve parmak hareketiyle kumanda edebilmesi sayesinde tüm işlemler hızlı ve basit bir şekilde gerçekleştirilir.
 

 

Güçlü, güvenilir ve etkin motor seçenekleri
 
New Holland LM 5040 teleskobik yükleyici 120 HP gücündeki, turboşarjlı motorları ile gücün ve ekonominin sembolüdür.
 
 

Yüksek tork rezervi 

%42 tork rezervi sayesinde motorda üretilen gücün büyük oranda tekerleklere aktarılması ile mükemmel bir çekiş gücüne ulaşılır.

 

 

İleri-geri elektro-hidrolik mekik kolu 

New Holland LM 5040 teleskobik yükleyicide, 4 ileri-geri hız kademesine sahip elektro-hidrolik mekik kolu ile ağır çalışma koşullarında dahi debreyaja basmadan ileri ve geri manevralar kolay ve hızlı yapılmaktadır.

 

Diğerleri dururken, LM 5040 yola devam eder

Ağır hizmet tipi, döküm malzemeden imal edilmiş akslara sahip New Holland LM 5040 teleskobik yükleyicinin ön aksına yerleştirilmiş diferansiyel kilidi patinaj oluşması durumunda devreye sokularak, makinanın çeki performansını arttırıp, patinaja düşmesini engeller.
 
 

New Holland LM 5040 teleskobik yükleyiciye isteğe bağlı olarak 2,8 ton kaldırma kapasitesine sahip Cat II 3 nokta askı sistemi ve PTO çıkışı monte edilebilir.

 

 
 

Bakım ve temizlikte kolaylık

New Holland LM 5040 teleskobik yükleyici bakımı son derece kolaydır. Yan kapaklar açıldığında hidrolik depo ve yakıt tankına tam olarak ulaşılır. Tek parça ön kaporta sayesinde motorun bakımı hızlı ve basit bir şekilde gerçekleştirilir.
 

 

Yükünüz ne olursa olsun New Holland LM 5060 teleskobik yükleyici başa çıkar

Yüksek manevra kabiliyeti ve çevikliği ile her türlü çalışma koşuluna adapte olabilen New Holland LM 5060 teleskobik yükleyici ihtiyaçlarınız için tasarlanmıştır.

New Holland LM 5060 gelişmiş transmisyon ve hidrolik sistemleri ile yükleme işlemi basitleştirilirken elle müdahale azaltılarak işin süratle yapılması sağlanır.

 
 
 

 

 

Dengeli ve güvenilir çalışma

New Holland LM 5060  teleskobik yükleyicide motor, makinenin  arka kısmına yerleştirilmiştir. Bu sayede, teleskobik yükleyicide ağırlık dağılımı en iyi şekilde sağlanarak ağır yüklerin yüklenmesi, büyük balyaların istiflenmesi, özellikle mısır veya ot silajı yığınlarının oluşturulması gibi işlemler dengeli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.
 

Güvenli yükleme

Konsol üzerinde bulunan yük göstergesi yeşil, turuncu ve kırmızı ikaz ışıklarına sahiptir. Yükleme sırasında sınır değerler aşıldığında, operatör sesli olarak uyarılarak uygun değerler arasında yükleme yapılması sağlanır.

 

Çok amaçlı kullanım

Farklı uygulamalar farklı ataçmanlar gerektirir. New Holland LM 5060 teleskobik yükleyici, tüm tarımsal üretim faaliyetlerinize cevap verebilecek özellik ve ataçmanlara sahiptirler.

 

Her türlü işlem için bir dümenleme seçeneği

Yükleme işi yüksek manevra kabiliyeti ve güç demektir. New Holland LM 5060 teleskobik yükleyicide 3 adet farklı dümenleme seçeneğiyle her türlü taşıma-yükleme koşulunda yüksek manevra kabiliyetine ulaşılabilir: 4 tekerlekten dümenlemede dar alanlarda, ön tekerlekten dümenlemede yüksek hızlarda manevra yapmak mümkünken, yengeç dümenleme seçeneği ile de bina veya duvar yanlarında etkin olarak çalışabilmek mümkündür.

Teleskobik Yükleyici / New Holland Lm 5060, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!