Tek Vidalı Plastik Boru Ekstruderi

İlan No: #00096025
Fiyat Sorunuz
Kategori: Plastik PVC Boru Extrüder
Marka: Lider Makina
Model Tipi: L-E-002
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Konum: Eyüp / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun

Tek Vidalı Plastik Boru Ekstruderi

 

 

 

Tek Vidalı Ekstruder

Farklı özellikteki plastik boruların üretimi için kullanılan tek vidalı ekstruderlerimiz, müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunacak biçimde imal edilir.

Dengeli ısı ve basınç dağılımı sağlayan vida-kovanlarımız, kullanılacak hammaddenin genel karakteristik özellikleri göz önünde bulundurularak üretilir.

Hammadde formülasyonlarında kullanılan compoundların miktarlarındaki oranın değişmesinde dahi aşınmaya ve basınca karşı dirençli olan ekstruderlerimiz, olası problemler ve istekler göz önünde bulundurularak sıradışı çalışma şartlarında da verimli ve uzun ömürlü olarak sorunsuz çalışmak üzere imal edilmektedir.

Boru üretiminde kullanılan hammaddenin temel özelliklerine göre değişkenlik gösteren ısı değerleri, P.I.D. kontrollü rezistanslar aracılığı ile hassas olarak ayarlanmaktadır.
Hız denetiminin AC sürücüler aracılığıyla sağlandığı tek vidalı ekstruderlerimiz düşük maliyet ve kolay bakım olanağı sunmaktadır

Tek Vidalı Plastik Boru Ekstruderi, Sıfır ( Yeni ) Tek Vidalı Plastik Boru Ekstruderi, Tek Vidalı Plastik Boru Ekstruderi Satılık Fiyat'la satılık Tek Vidalı Plastik Boru Ekstruderi, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 3353 kez incelenmiştir.
Tek Vidalı Plastik Boru Ekstruderi Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!