Tarla Traktörü / Valtra Hitech N101

İlan No: #00081523 6627
Kategori: 100-119 Hp Traktör
Marka: Valtra
Model Tipi: N 101
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Çerkezköy / Tekirdağ / Türkiye

Tarla Traktörü / Valtra Hitech N101

Tarla ve ön yükleyicili işlerde ideal, güçlü, dengeli ve fonksiyonel Valtra N 101 Traktör,

Motor

500 saatte başlayan yağ değişimi ile bakım masrafı düşük, motor devrinden bağımsız yüksek ve değişken basınçlı yakıt enjeksiyonu bulunan, geniş hız aralığında düşük emisyonlu ve yakıt tüketimli, yüksek çekişe sahip Susi Diesel Tier 3 CR (Common rail) SISU DIESEL motora sahiptir. Rölanti devri 650 RPM dir. H2, H3, H4 viteslerinde yaklaşık 10BG ekstra güç veren transport boost mevcuttur. 

Transmisyon

Sürücü tarafından programlanabilen 24 + 24 standart (36 + 36 opsiyonel) transmisyona, shuttle kolu ile elektro-hidrolik kontrollü ileri /geri vitesi, park freni, otomatik devreye geçen 4WD ve diferansiyel kilidi mevcuttur. Advance modellerde ana ve takviye vites değişimleri için tek bir kol vardır.

Opsiyonel olarak çok sürüş yapanlar için debriyajın yavaş bırakılmasını gerektirmeyen,ekipman takma, geri ve yavaş sürüşlerde kullanım kolaylığı sunan debriyajı bıraktığınızda traktörün durgun halinden maks. hıza çıkartan türbin debriyaja sahiptir.

Hidrolik Lift

Arka lift kaldırma kapasitesi 7700kg dır. Hitech modellerde mekanik kontrollü hidrolik çıkışlar vardır. 

Opsiyonlar

Opsiyonel olarak sürüş konforu sunan hava süspansiyonlu ön aks ve kabin, 3600kg kaldırma kapasiteli ön lift, 1000RPM’lik ön PTO, cruise ( sabit hız) kontrol, ekipman kullanımını kolaylaştıran ve traktör ile ekipman arasında bilgi akışını sağlayan ISOBUS, ilk tarla sürüşünü hafızaya alarak tarla dönüm başlarında ekipmanı otomatik olarak kaldıran ve döndükten sonra hafızaya aldığı bilgilere göre ekipmanı indiren ve tarlayı sürmeye başlayan, her dönüm başında ayar gerektirmeyen U PILOT kontrolü mevcuttur.

Tarla Traktörü / Valtra Hitech N101, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu