Tarla Traktörü / Valtra Advance T191

İlan No: #00081538 2158
Kategori: 140-199 Hp Traktör
Marka: Valtra
Model Tipi: T 191 Advance
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Çerkezköy / Tekirdağ / Türkiye

Tarla Traktörü / Valtra Advance T191

Advance T191 traktör profesyonel çiftilerin,inşaat sektörünün, ağır belediyecilik hizmetlerinin ihtiyaçlarına cevap verecek şeilde dizayn edilmiştir.

Motor 

Advance T191 traktör düşük devirde yüksek çekiş gücü, gürültü seviyesi ve emisyonu düşük,yakıt verimi optimum,uzun ömürlü, Tier III CR(Common Rail)SISU DIESEL motor mevcuttur. Rölanti devri 850 RPM'dir. Ayrıca H2, H3 ve H4 viteslerinde %5-6 ekstra güç veren transport boost bulunmaktadır.

Transmisyon

Advance T191 traktör günlük işleri kolaylaştıran ve hızlandıran cruise(sabit hız ) kontrolüne, sürücü tarafından programlanabilinen 36 + 36 hız seçeneği sunan powershift transmisyona, shuttle kolu ile elektro-hidrolik kontrollü ileri/geri vitesine ve park frenine, otomatik ya da manuel devreye geçen 4WD sistemine ve diferansiyel kilidine, ilk tarla sürüşünü hafızaya alarak tarla dönüm başlarında ekipmanı otomatik olarak kaldıran ve döndükten sonra hafızaya aldığı bilgilere göre ekipmanı indiren ve tarlayı sürmeye başlayan, her dönüm başında ayar gerektirmeyen U PILOT kontrolüne sahiptir.

Hidrolik Lift

Advance T191 traktör  yüke duyarlı, programlanabilir, elektronik ve joistik kontrollü yardımcı hidrolikler ile donatılmıştır. Ayrıca ana ve takviye vites değişimleri için tek bir kol vardır.Arka lift kaldırma kapasitesi 7700-8100 kg dır. Nominal çekiş gücü 189BG olan T191 Sigma Power modelinde PTO için ekstra güç gerektiğinde motorun fazladan 20BG üreterek gücün 210BG'e çıkmasını sağlıyor.

Opsiyonlar

Opsiyonel olarak sürüş konforu sunan hava süspansiyonlu ön aks ve kabin, çift yönlü sürüş imkanı veren TWIN TRAC modeller, 3500 kg kaldırma kapasiteli ön lift ile 1000RPM’lik ön PTO, ön yükleyici kadar ekipman kullanımını kolaylaştıran ve traktör ve ekipmana arasında bilgi akışını sağlayan ISOBUS kontrolü mevcuttur.

Tarla Traktörü / Valtra Advance T191, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu