Susam Eleme Makinası / Gürmaksan Gms 500

İlan No: #00081491
Fiyat Sorunuz
Kategori: Susam
Marka: Gürmaksan
Model Yılı: 2020
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Akşehir / Konya / Türkiye

Susam Eleme Makinası / Gürmaksan Gms 500 Hakkında

Makina üç katlıdır.Ham madde deposundan ayar kapağı açılır ve ham madde birinci eleme katında hammadden büyük cisimler ayrılır.Hammadde ikinci eleme katında toz, kepek ve hammaddeden ufak cisimler alınır. Makinada üç adet boşaltma kapağı vardır. Birinci kapaktan hammadden büyük cisimler ikinci kapaktan hammadde üçüncü kapaktan hammadden küçük cisimler kepek ve toz alınır. 

Makinadaki elekler değiştirilebilir olduğundan çok çeşitli maddeler elenebilir. Elenecek maddeye uygun elekler makinanın elek sabitleme civataları sökülerek kolayca çıkar ve değişik kalıplardaki elekler kolayca takılır.Makinada iki adet vibra motor vardır. Bu motorlar titreşim sağlamaktadır. motor vibrasyon ağırlıkları ayarlanabilmektedir.Makina eleme kapasitesi mamül çeşitlerine göre saatte ortalama 500kg dır.

Makina eleklerinin tıkanmaması için elekler çift kat olup elek aralarından plastik toplar mevcuttur.Bu toplar titreşim yaparken eleğe vurduğu için deliklerin tıkanmasını önlemektedir. Makina gıdaya uygun boyalı saçtan üretilmiştir.

 

KAPASİTE 500Kg / 1 Saat
BOYUTLAR 250cm *100cm
GÜÇ ÜNİTESİ 2.2 Kw + 2.2 Kw Vibra Motor
AĞIRLIK VE YÜKSEKLİK 400 KG  240 cm
VİBRA MOTOR DEVRİ 900

 

susam makinası susam eleme makinası susam eleme makinesi
Bu ilan 1446 kez incelenmiştir.
Susam Eleme Makinası / Gürmaksan Gms 500 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!