Süper Hızlı Boyler - Üniversal Kazan ÜSB

İlan No: #00114426
Fiyat Sorunuz
Kategori: Endüstriyel Boyler
Marka: Üniversal Kazan
Model Tipi: ÜSB
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 30 Gün
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 0 Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Teminatlı Satış Olur, Leasing'e Uygun

Süper Hızlı Boyler - Üniversal Kazan ÜSB

Süper Hızlı Boyler

Üniversal Kazan ÜSB

GENEL ÖZELLİKLER

UFAK HACİMDE, KISA SÜREDE SICAK SU ÜRETİR.
Hacmi klasik boylerlere göre küçük olan ÜSB tipi boyler’in içine yerleştirilen büyük ısıtma yüzeyleri sayesinde kısa zamanda sıcak su üretir. Hacminin ufak oluşu dolayısı ile az yer işgal eder.
SÖKÜLEBİLİR DÜZ BORULU ISITICI BATARYALIDIR.
Hangi tür madde ile kaplanmış (sırlanmış) olursa olsun; zaman de bilhassa ısıtcı batarya yüzeyleri kireç bağlar ve ısı geçimini engeller.Isıtıcı bataryaların sökülüp temizlenmesi gerekebilir.Hatta zaman içinde ısıtıcı bataryaların değiştirilmesi gerekebilir. İşte SÖKÜLEBİLİR ISITICI BATARYALI BOYLER buna imkan verir.
PASLANMAYA DAYANIKLI ve HİJYENİKTİR.
İsteğe göre boyler’in tamamı paslanmaz çelik veya sıcak galvaniz banyosuna daldırılmış olarak imal edilmektedir.Dolayısı ile paslanma ihtimali yoktur.Boyler içinde ısıtma, Boylerin her tarafınada homojen yapıldığından ve su 60°C kadar ısıtıldığından mikrop üretecek soğuk bölge kalmamaktadır.
EKONOMİKTİR. LÜZUMSUZ ENERJİ HARCAMAZ.
Klasik Boyler’e göre hacminin ufak oluşu (Dış yüzeyinin ufak oluşu) ve dışının kalın izolasyon malzemesi ile kaplı olması nedeniyle enerji kaybı yok gibidir.
YÜKSEK BASINÇLARA DAYANIKLIDIR. ÇÖKME TEHLİKESİ YOKTUR.
Sıcak su tarafı 10 bar’a ısıtıcı akışkan tarafın 12 bar’a dayanıklıdır.İstendiğinde daha yüksek basınçlara göre imal edilir.
AYNI BOYLER’DE DEÐİŞİK ISITICI AKIŞKANLAR KULLANILABİLİR.
Isıtıcı akışkan olarak kalorifer suyu, kızgın su, buhar, kızgın yağ kullanılabilir.

DİZAYN

Apartmanlar, Oteller, Çamaşır Haneler, Sıcak su kullanan endüstriyel tesisler ile benzeri tesisler için ideal bir sıcak su üreticisidir.

Süper Hızlı Boyler - Üniversal Kazan ÜSB, Sıfır ( Yeni ) Süper Hızlı Boyler - Üniversal Kazan ÜSB, Süper Hızlı Boyler - Üniversal Kazan ÜSB Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık Süper Hızlı Boyler - Üniversal Kazan ÜSB, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 1629 kez incelenmiştir.