Süper Hızlı Boyler

İlan No: #00114426 1530
Kategori: Süper Hızlı Boyler
Marka: Üniversal Kazan
Model Tipi: SHB
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 30 Gün
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Teminatlı Satış Olur, Leasing'e Uygun

Süper Hızlı Boyler

SÜPER HIZLI BOYLER

ARTIK HANTAL, BÜYÜK HACİM KAPLAYAN, GEÇ ISINAN, ÇABUK SOĞUYAN, FAZLA ENERJİ HARCAYAN BOYLER’LERİN DÖNEMİ BİTTİ…

UFAK HACİMDE, KISA SÜREDE SICAK SU ÜRETİR

Hacmi klasik boylerlere göre küçük olan ÜSB tipi boyler’ in içine yerleştirilen büyük ısıtma yüzeyleri sayesinde kısa zamanda sıcak su üretir. Hacminin ufak oluşu dolayısı ile az yer işgal eder.

 

SÖKÜLEBİLİR DÜZ BORULU ISITICI BATARYALIDIR

Ülkemizde sıcak su üretimi için kullandığımız sular, genellikle sert (kireçli) sulardır. Genellikle sertliği alınmadan (yumuşatılmadan) kullanılır. Hangi tür madde ile kaplanmış (sırlanmış) olursa olsun; zaman için de bilhassa ısıtıcı batarya yüzeyleri kireç bağlar ve ısı geçimini engeller. Isıtıcı bataryaların sökülüp temizlenmesi gerekebilir. Hatta zaman içinde ısıtıcı bataryaların değiştirilmesi gerekebilir. İşte SÖKÜLEBİLİR ISITICI BATARYALI BOYLER buna imkân verir.

 

PASLANMAYA DAYANIKLI VE HİJYENİK

İsteğe göre boyler’in tamamı paslanmaz çelik veya sıcak galvaniz banyosuna daldırılmış olarak imal edilmektedir. Dolayısı ile paslanma ihtimali yoktur. Boyler içinde ısıtma, boylerin her tarafına da homojen yapıldığından ve su 60°C ye kadar ısıtıldığından mikrop üretecek soğuk bölge kalmamaktadır. Çünkü suyun bünyesinde bulunması muhtemel bazı mikroplar 30-55°C sıcaklıkta süratle çoğalmakta ve Lejyoner hastalığı denilen kronik akciğer iltihaplanmasına; hatta ölüme sebep olabilmektedir. Dünya sağlık teşkilatı (WHO) suyun sıcaklığının 60°C veya daha yukarı olmasını tavsiye etmektedir. Kullanım yerinde soğuk su ile karıştırılarak istenilen sıcaklığa indirilebilir.

 

EKONOMİKTİR. LÜZUMSUZ ENERJİ HARCAMAZ.

Klasik Boyler’e göre hacminin ufak oluşu (Dış yüzeyinin ufak oluşu) ve dışının kalın izolasyon malzemesi ile kaplı olması nedeniyle enerji kaybı yok gibidir.

 

YÜKSEK BASINÇLARA DAYANAKLIDIR. ÇÖKME TEHLİKESİ YOKTUR.

Sıcak su tarafı 10 Bar’a ısıtıcı akışkan tarafı 12 Bar’a dayanıklıdır. İstendiğinde daha yüksek basınçlara göre imal edilir.

 

AYNI BOYLER’DE DEĞİŞİK ISITICI AKIŞKANLAR KULLANILABİLİR.

Isııtıcı akışkan olarak kalorifer suyu, kızgın su, buhar, kızgın yağ kullanılabilir.

Süper Hızlı Boyler, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!