Soğuk Hava Deposu - Mayso Soğutma

İlan No: #00143822
Fiyat Sorunuz
Kategori: Soğuk Hava Deposu Cihazları
Marka: Mayso Soğutma
Model Tipi: MYS
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 7 Gün
Konum: Pendik / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Çekle Şatış, Peşin

Soğuk Hava Deposu - Mayso Soğutma

Soğuk Hava Deposu

Mayso Soğutma

Soğuk ve donmuş muhafaza odaları ve cihazları sistem soğutma şartlarına uygun olarak üretilmektedir. soğuk depo cihazlarının daha verimli çalışabilmesi amacını düşünerek hareket eden MAYSO SOĞUTMA Evaporatör ve Kondanserinin dizaynı tamamen kendisine has olan dizaynda ürettirmektedir. Bu sayede yazın sıcaklarda makinelerimiz doğru bir verimde çalışmakta olup ve aynı zamanda flash gaz geçişine izin vermemektedir. Bu sayede dış ortam ısısının şartlarına göre maksimum verimli şekilde çalışmaktadır.

Mayso soğutma geniş ürün yelpazesine sahip olduğu gibi ve aynı zamanda Standart ürünlerimizden hariç müşterilerimizin yeri ve isteği doğrultusunda soğutma yükü ihtiyaçlarına göre özel olarak cihaz üretmektedir.

Tüm cihazlarımız uzaktan kontrol panosuna sahip olup iç ve dış ünite ile birlikte montaja hazır halde ve cihazlar azot testli olarak sevk edilir.

Soğuk Hava Deposu - Mayso Soğutma , Sıfır ( Yeni ) Soğuk Hava Deposu - Mayso Soğutma , Soğuk Hava Deposu - Mayso Soğutma Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık Soğuk Hava Deposu - Mayso Soğutma , tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 233 kez incelenmiştir.
Soğuk Hava Deposu - Mayso Soğutma Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!