Siyah - Beyaz Dijital Baskı Makinası Canon imageRUNNER ADVANCE 8105

İlan No: #00081442
Fiyat Sorunuz
Kategori: Siyah Beyaz Dijital Baskı
Marka: Canon
Model Yılı: 2020
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

En zorlu programları karşılamak üzere üretilmiş ve sıra dışı sonlandırma olanaklarına sahip çevre dostu imageRUNNER ADVANCE 8105, iş akışınıza sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Özellikler

  • 105 ppm'e kadar, üretken siyah beyaz baskı
  • Renkli dokunmatik ekran
  • Üstün sonlandırma özellikleri
  • Harika tarama özellikleri
  • Büyük maksimum kağıt kapasitesi
  • Güçlü iş akışı entegrasyonu
  • Olağanüstü çevre dostu yapı

Profesyonel baskı alanındaki geçmişimiz ve uzmanlığımız, şu ana kadar teknolojik açıdan en gelişmiş tekli Işık Üretim cihazımızı geliştirmemizi sağladı.
Güçlü iş akışı entegrasyonu, birinci sınıf sonlandırma ve üstün kullanılabilirliği bir araya getiren imageRUNNER ADVANCE 8105 harika sonuçlar verir ve yatırımınızın karşılığını kısa sürede alırsınız.

Güçlü performans
8105, en zorlu üretim ortamlarında maksimum üretkenlik için tasarlanmıştır. Siyah beyaz olarak 105 ppm'e kadar yüksek baskı hızları, geniş bir kağıt kaynağı ve çalışma sırasında toner yükleyebilme özelliği, minimum düzeyde elle müdahale gerektiren güvenilir yazdırma işlemlerini gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır.

Son derece çok yönlü
İster boş alan, bütçe, ister sonlandırma yeteneği açısından olsun, 8105'i ortamınıza özgü ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde yapılandırın.

Esnek ortam kullanım özellikleri çeşitli kağıt kaynaklarını seçebilmenizi ve 256 gsm'e kadar büyük ortam kullanabilmenizi sağlar. Profesyonel delik açma, katlama (Z katlama,iç C, dış C, çift paralel ve merkez katlama), yerleştirme ve hat üzerinde kırpma ile sırt sonlandırma özellikleri ile müşterilerinize sunabileceğiniz çok fazla seçenek bulunur.

İsteğe bağlı bir Fiery tabanlı RIP olması, 8105'in kusursuz bir şekilde iş akışınıza uyabileceği ve başka cihazlar ile kolayca bir araya getirilebileceği anlamına gelir. Bunun yerine harika performans ve Gerçek Adobe PostScript 3 ve PCL 5e/6 desteği sunan bir Canon kumandası da kullanabilirsiniz.

Kullanımı ve özelleştirmesi kolay
8105, kullanıcı dostu simgeleri olan ve tepki verme yeteneği son derece yüksek bir 10,4 inç SVGA renkli dokunmatik ekrana sahiptir ve böylece kullanımı çok kolay hale getirir. Kullanıcılar paneli özelleştirebilirler ve hatta sık sık gerçekleştirilen görevleri Hızlı menüden "tek dokunuşlu" bir iş akışı olarak ayarlayabilirler.

Etkileyici kalite
Yeni geliştirilen bir toner, metin ve noktaların harika bir şekilde yeniden üretilmesini sağlar ve doğru bir yarı ton yoğunluğu sağlar. Görüntü işleme işlevi de, farklı türden verileri bölümlere ayırarak ve uygun şekilde işleyerek iyileştirilmiştir.

Güçlü çevre dostu yapı
Tüm imageRUNNER ADVANCE Serisi, Energy Star gibi zorlu çevre standartlarını karşılamaktadır. imageRUNNER ADVANCE 8000 Serisi aynı zamanda kendi sınıfında en düşük TEC (Toplam Enerji Tüketimi) değerine sahiptir.

Siyah - Beyaz Dijital Baskı Makinası Canon imageRUNNER ADVANCE 8105, Sıfır ( Yeni ) Siyah - Beyaz Dijital Baskı Makinası Canon imageRUNNER ADVANCE 8105, Siyah - Beyaz Dijital Baskı Makinası Canon imageRUNNER ADVANCE 8105 Satılık Fiyat'la satılık Siyah - Beyaz Dijital Baskı Makinası Canon imageRUNNER ADVANCE 8105, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 1814 kez incelenmiştir.
Siyah - Beyaz Dijital Baskı Makinası Canon imageRUNNER ADVANCE 8105 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!