Silindirik Üniversal Taşlama Tezgahı Körber Schleıfrıng S33

İlan No: #00091142 1558
Kategori: Silindirik Taşlama Tezgahı
Marka: Körber Schleifring
Model Tipi: S33
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Ümraniye / İstanbul / Türkiye
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Silindirik Üniversal Taşlama Tezgahı Körber Schleıfrıng S33

Her türlü uygulamaya açık en uygun fiyatlı

Genel Bilgi

Dünyaca ünlü  bir İsviçre markası olarak, Studer “Kalite ve Hassasiyet” değerlerini savunur. Studer taşlama tezgahlarının ve dolayısıyla S33 'ün temeli, eşsiz istikrarlı ısısı ve vibrasyon azaltıcı özellikleri olan GRANITAN® tezgah gövdesidir. Seri değişiminde Punta merkezleri arasındaki taşlama operasyonundan çabuk ve kolaylıkla ayna ile taşlama operasyonuna geçilebilir. Punta başlığını park durumuna çekmek ve iç taşlamaya gerekli alanı serbest bırakmak  için yalnızca birkaç hareket gereklidir. Profesyoneller yalnızca birkaç dakikada seriyi değiştirebilir. Studer silindirik taşlama tezgahları özellikle kullanıcı dostu olarak düşünülmüştür. Bu Studer tarafından geliştirilen görüntüsel Türkçe yazılım sayesinde, taşlama işleminin programlama sürecini oldukça kolaylaşır ve kısaltılır. Kullanıcı tekli taşlama işlemlerini ekrandaki resimli yazıdan kolaylıkla ve eksiksiz biçimde seçer ve onları birbirine bağlar. Kontrol sistemi, diyalog programı otomatik olarak algılar ve ISO programına çevirir. Çok sayıda entegre taşlama devreleriyle, imkanlar neredeyse sınırsızdır. Haliyle kullanıcı kendisi de ISO koduyla programlama yapabilir.
Studer müşterileri bilir ki yalnızca orijinal Studer, makinenin ömrü boyunca beğenilen kalite kriterini sunabilir. Parçaların yüksek kalitesine şaşırılabilir, ancak kesinlikle taklit edilemez. Studer silindirik taşlama tezgahları durmaksızın detayları iyileştirerek, sürekli yeni özellikler sunarak sıkça değişen pazar gereksinimlerine ayak uyduruyor ve piyasadaki pazarın başını çeken pozisyonunu koruyor. 
İçinde bulunduğumuz dönemde S33 'ün yetenekleri genişletilerek aşağıdaki mevcut seçenekler oluşturulmuştur:

* C- ekseni ile iş parçası ve yüzey taşlama ve taşlama programı  yazılımı StuderGRIND.

* Studer Quick-Set® –  bu yazılım kontrollü düzenek desteği çok kısa zamanda referans noktaları kaydetmeye yardımcı olur.

* Doğrusal ölçekler : X  ve Y ekseninin 0.0001mm 'lik çözünürlükle günlük referans gerektirmeyen direkt, eksiksiz ölçme sistemi.

 * “Hızlı hareket” el çarkı fonksiyonları : iki elektronik el çarklı bir makine kontrol paneli operatörün bir klasik makinenin avantajlarından faydalanmasını sağlar. Sonuç olarak bütün taşlama aşamaları elle de uygulanabilir.

* Sensitron 6 gibi ek aletler aksesuarlıktan çıkartılarak standart donanım haline getirilmiştir.
 
* S21, S31, S36 ve S40 'ta var olan Studer easyLoad yükleme sistemi, S33 tezgahına da SmartLoad adı altında uyarlanmıştır.

Silindirik Üniversal Taşlama Tezgahı Körber Schleıfrıng S33, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!