Shrink Ambalaj Makinası / Özçağdaş S-1

İlan No: #00089373
Fiyat Sorunuz
Kategori: Manuel Shrink
Marka: Özçağdaş Makina
Model Tipi: K1
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Başakşehir / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Görüşülür

Shrink Ambalaj Makinası / Özçağdaş S-1

Önden Beslemeli K 1 Yarı Otomatik Shrink Ambalaj Makinaları dakikada 4-6 pakete kadar olan ambalajlama uygulamaları için ÖZÇAĞDAŞMAKİNA tarafından üretilmektedir.

Birbirine entegre edilmiş iki ayrı ünite olan "Kesme-Yapıştırma Ünitesi" ve "Shrink Tünel" 'den oluşmaktadır. Önden Beslemeli Yarı Otomatik Shrink Ambalaj Makinasına ürün, operatör tarafından elle beslenerek konulur. Ürün Kesme-Yapıştırma çenesinin önüne konulup Kesme-Yapıştırma çenesine doğru itildikten sonra, işlemin başlaması için operatör başlama butonuna basar ve ambalajlama (paketleme) döngüsü başlar. Operatörün ürünleri arka arkaya verme prensibi ile çalışan Önden Beslemeli Yarı Otomatik Shrink Ambalaj Makinasında, bir ürün diğerini iterek bir önceki ürünün Shrink Tünele girmesini sağlar.

Böylece tünel içindeki sıcaklık ile polietilen (PE) film ürünü iki yanı açık kalacak şekilde sıkıca sarar. Tünel çıkışında fan yardımıyla soğuyan polietilen (PE) film, ürüne iyi bir görüntü katmasının yanında ürünü korur, taşıma, stoklama ve tüketiciye dağıtım kolaylığı sağlar.

Filmin genişliği, ürünün genişliği, yüksekliği ve ürün kenarlarının ne kadar açık olmasının istendiğiyle doğrudan ilişkilidir.

 

Shrink Ambalaj Makinası / Özçağdaş S-1 , Sıfır ( Yeni ) Shrink Ambalaj Makinası / Özçağdaş S-1 , Shrink Ambalaj Makinası / Özçağdaş S-1 Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık Shrink Ambalaj Makinası / Özçağdaş S-1 , tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 1114 kez incelenmiştir.
Shrink Ambalaj Makinası / Özçağdaş S-1 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!