Sermak Monolama / Sermak Mlx 800s

İlan No: #00092549
Fiyat Sorunuz
Kategori: Plaka Kesim
Marka: Sermak
Model Tipi: MLX 800 S
Model Yılı: 2020
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Sancaktepe / İstanbul / Türkiye
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

 

Son teknoloji ile SERMAK tarafından geliştirilen monolama makinesi, şekilsiz blokları küpleştirme ve kalın plakalar kesme işlevlerini yerine getirmektedir.

Makinenin güçlü gövdesi çelik konstrüksiyon olarak üretilmiştir. Makinenin kuvvetli bir şekilde tasarlanmış lama taşıma mekanizması, ayı zamanda üzerinde krank, biyel kolu, volan ve lama gibi hareketli parçaların eşgüdümlü çalışmasını sağlamaktadır.

Kesim hareketi, üzerinde rulmanların çalıştığı ısıl işlem görmüş özel çelik kızaklar üzerinde sağlanır.Elmas lamanın gerilmesi özel bir hidrolik silindir sistemiyle sağlanmaktadır. Makinenin kesim kızı elektronik invertör sistemiyle ayarlanır ve güçlü motor redüktör guruplarıyla tahrik edilir.

Yeni nesil 800cm strok mesafesi makinenin alışılmışın dışında yüksek kesim hızlarında hassas kesim yapılmasını sağlar. 800cm strok boyu ve dakikada 100 strok hareketi bej türü taşlarda 80 cm/h gibi hızlara ulaşılmasını mümkün kılar.

Makinenin motor tahrikli dönel blok vagonu, mermer bloğunun dört kenarını da yalnızca bir yüklemede kesme olanağı tanır.
TEKNİK ÖZELLİKLER:
 

 

Maksimum blok yüksekliği 200 cm
Maksimum blok uzunluğu 330 cm
Lama uzunluğu 4200 mm
Dakikada kesim hareketi sayısı 100 dev/dak
Lamanın kesim hareketi boyu 80 cm
Ana motor gücü 22 kw
Hızlı hareket motor gücü 3 kw
Su sarfiyatı 25 lt/dak
Blok vagonu boyutları 300x200 cm
Ağırlık 9000 kg

 

Sermak Monolama / Sermak Mlx 800s, Sıfır ( Yeni ) Sermak Monolama / Sermak Mlx 800s, Sermak Monolama / Sermak Mlx 800s Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık Sermak Monolama / Sermak Mlx 800s, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 3716 kez incelenmiştir.
Sermak Monolama / Sermak Mlx 800s Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!