Şerit Testere Makinesi Fb540

İlan No: #00086668
Fiyat Sorunuz
Kategori: Şerit Testere
Marka: Felder
Model Tipi: FB 540
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Teslim Durumu: 30 Gün
Konum: Ümraniye / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun

Şerit Testere Makinesi Fb540

Felder Şerit Testere Makinesi 

FB 540 Gönye siperi kademesiz –45° ila +45° kadar ayarlanabilir. Şerit testere makinelerinde yapılacak gönye kesimleri için idealdir! Şerit gerginlik ayarı şerit testerenin enine bağlıdır! bu demektir ki şerit testerenin enine göre gerginliğin ayarlanması gerekir.

Felder şerit testereleri yan ve arka taraflı ince ayarı yapılabilir ve kilitlenebilir ayar pimli üst ve alt testere şeridi kızaklarıyla donatılmıştır.

 

Teknik Özellikler

  • Gönye siperi kademesiz –45° ila +45° kadar ayarlanabilir. Şerit testere makinelerinde yapılacak gönye kesimleri için idealdir!
  • Şerit gerginlik ayarı şerit testerenin enine bağlıdır! bu demektir ki şerit testerenin enine göre gerginliğin ayarlanması gerekir.
  • Bağlantı sistemiyle masa uzatma montajı
  • Felder şerit testereleri yan ve arka taraflı ince ayarı yapılabilir ve kilitlenebilir ayar pimli üst ve alt testere şeridi kızaklarıyla donatılmıştır.
  • Gri döküm şerit testere tablası 0° ila +20° yatabilir, yüzeyi hassas zımparalanmış ve parlatılmıştır.
  • Kemer kesimleri ve segmanlı kemerler için daire kesme tertibatı
  • Dökümden, kolay ve tam kaydırılabilir paralel siper! Testere yaprağının sağında ve solunda kullanılabilmesi, masa altına yatırılabilmesi, ikna edici diğer özellik ve detaylardır.

Şerit Testere Makinesi Fb540 , Sıfır ( Yeni ) Şerit Testere Makinesi Fb540 , Şerit Testere Makinesi Fb540 Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık Şerit Testere Makinesi Fb540 , tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 8974 kez incelenmiştir.
Şerit Testere Makinesi Fb540 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!