Seri Üretim Silindirik Özel Taşlama Tezgahı

İlan No: #00091146 876
Kategori: Silindirik Taşlama Tezgahı
Marka: Körber Schleifring
Model Tipi: S22
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Ümraniye / İstanbul / Türkiye
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Seri Üretim Silindirik Özel Taşlama Tezgahı

Özel taşlama çözümleri için üretim platformu

Genel Bilgi

Yeni Studer S22 sadece basit bir tezgah değil bir üretim platformudur. Orta büyüklükte parçaların büyük serilerde üretilmesine yoğunlaşmıştır. Amaç S22 üzerindeki geniş teknoloji yelpazesini kullanarak her parçayı tezgahta işleyebilmektir. üretim çevresinde silindirik taşlama, form ve vida taşlama, kesim hızları 80 ile 140 m/s arasında yüksek hızda taşlama, ağır uygulamalar için 160 mm genişliğinde taşlama taşı bu teknolojilerden bazıları.
X ve Z eksenleri çapraz kızak olarak tasarlanmış, parça tablası tezgaha sabitlenmiş ve tezgah yatağı GRANITAN dan yapılmıştır. Kızaklar arası geniş mesafe ve sağlam çerçeve tezgahın mükemmel denge konseptini garanti eder. Oldukça dinamik eksen hareketleri, yüksek kalite Studer kızaklama sistemleri, kısa tepki zamanları ve optimize ilerleme yüksek dinamik ve hassasiyeti sağlayarak S22 nin temelini oluşturmaktadır. 
-    Çapraz kızak X: lineer motorlu öngerilmeli hidrostatikler veya sonsuz vidalı anti-friction kızaklar
-    Boylamasınakızak Z: lineer motorlu öngerilmeli hidrostatikler veya patentli yeni sistem vidalı miller.
S22 Studer in CNC silindirik taşlama için geliştirip ürettiği neredeyse bütün ekipmanlarla donatılabilmektedir.
S22 kalitesi kanıtlanmış S32 ve S36 nin daha geliştirilmiş bir halidir ve lineer motorlar, her iki taraftan veya tezgah üstünden tam otomasyon, olağanüstü anlaşılırlık ve ulaşılabilirlik gibi değişik teknik özelliklerle doludur.

Seri Üretim Silindirik Özel Taşlama Tezgahı, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!