Sabit Beton Santrali

İlan No: #00114865
Fiyat Sorunuz
Kategori: Sabit
Marka: Uzman Makina
Model Tipi: UZM 120
Model Yılı: 2020
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 15 Gün
Konum: Torbalı / İzmir / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili, Garantisi Devam Ediyor
Satış Detayı: Leasing'e Uygun

UZM 120 Beton Santrali ile her seviyede ihtiyacın kaşılanması için pratik ve efektif çözümler sunan Uzman Mak, Sabit Beton Santralleri ile maksimum verime kolaylıkla ulaşılmaktadır.
Ayrıca, işletme kaynaklarının doğru kullanılmasını sağlayarak, zamandan kazandırır ve kazanca dönüştürürler.

UZM 120 Beton Santralleri, Uluslararası standartlara uygun, ağır çalışma ve iklim koşulları altında görev yapacak şekilde geliştirilmişlerdir. Bu sayede, üretim kalitesinden taviz vermeden, 7/24 çalışarak kesintisiz üretim çözümü sunabilmektedirler. Dünyanın her bölgesindeki işletmeler için, son derece kolay ve pratik kurulumları sayesinde; satın alma maliyetlerinden tasarruf sağlayarak, kaliteli üretimin alternafi haline gelmişlerdir.

UZM 120 Beton Santrali, Full otomatik otomasyon sistemi, operatör yönetimi ile üretim sürecinin takip ve kontrolünü kolaylaştırarak, olası kullanım ve üretim hatalarını ortadan kaldırmaktadır. Böylece; bakım ve üretim için gereken zaman ve maliyetlerden tasarruf sağlarken, kesintisiz ihtiyaç alanlarında aralıksız ve süratli üretim imkanı da sunmaktadırlar.

Yüksek performanslı ve dayanıklı UZM 120 Beton Santrali ile işiniz asla yarıda kalmaz!

Sabit Beton Santrali, Sıfır ( Yeni ) Sabit Beton Santrali, Sabit Beton Santrali Satılık 31.500 Fiyat'la satılık Sabit Beton Santrali, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 929 kez incelenmiştir.
Sabit Beton Santrali Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!