Rotasyon Kesim Makinesi Müller Martini Exacto

İlan No: #00109389
Fiyat Sorunuz
Kategori: Kağıt Kesim
Model Yılı: 2020
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Rotasyon Kesim Makinesi Müller Martini Exacto

Rotasyon Kesim Makinesi
 
Exacto rotasyon kesim makinesi her tür baskı makinesi çıkışına uygundur. Web ofset, tifdruk baskı veya gazete baskı makineleri çıkışına uyacak şekilde tasarlanmıştır ve üç değişik versiyonu vardır. Esnek yapısı inline veya offline çalışmalara ve çok geniş bir ürün yelpazesini işlemeye uygundur.
 
Yüksek kesim kapasitesi ve verim
Exacto 4 sayfadan 120 sayfaya kadar olan kalınlıkları ( balıksırtı halindeki ürünlerin maksimum kalınlığı 18 mm olacak şekilde) kesim yapabilir ve çok uzun bir bıçak ömrü garanti eder. İsmi gibi, Exacto çok hassas kesim sağlar ve kesim yüzeyinde hiçbir iz bırakmaz.
 
Esnek kullanım
Exacto en hızlı baskı makineleriyle aynı hızda çalıştığında ve çok geniş bir ebat aralığına sahip olduğu için çok değişik ürünler için kullanılabilir. Moduler bir yapısı vardır ve istenilen yere götürülebilir. Rotasyon kesim makinaları havadan veya yerden taşıma sistemleri, Forte istifleme ve Cohiba paletleme makinelerine bağlanabilir.

Rotasyon Kesim Makinesi Müller Martini Exacto, Sıfır ( Yeni ) Rotasyon Kesim Makinesi Müller Martini Exacto, Rotasyon Kesim Makinesi Müller Martini Exacto Satılık Fiyat'la satılık Rotasyon Kesim Makinesi Müller Martini Exacto, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 1535 kez incelenmiştir.
Rotasyon Kesim Makinesi Müller Martini Exacto Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!