Renkli Dijital Baskı Makinası Canon imagePRESS C7000 VP

İlan No: #00081452
Fiyat Sorunuz
Kategori: Renkli Dijital Baskı
Marka: Canon
Model Yılı: 2020
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

imagePRESS C7000VP, dijital teknolojinin verimliliğini ve çok yönlülüğünü ofset üretimdekine benzer görünümdeki harika bir görüntü kalitesiyle kaynaştıran, yeni kuşak Dijital Renkli Baskı sistemidir.
Özellikler

  • Ofset baskı gibi görünen üstün görüntü kalitesi
  • Yenilikçi Teknoloji
  • Tutarlı sonuçlar sağlayan hassas baskı
  • 300 gsm'ye kadar kağıtlarda maksimum üretkenlik
  • 70 görüntü/dakikaya varan hızlar
  • Üretim esnekliği için hat üzerinde sonlandırma

Zaman zaman piyasanın tüm dengelerini altüst eden yepyeni bir ürün çıkagelir. imagePRESS C7000VP bunu başarmaya adaydır. Dijital teknolojinin verimliliğini ve çok yönlülüğünü ofset benzeri görünümdeki inanılmaz bir baskı kalitesiyle kaynaştıran bir Dijital Renkli Baskı sistemi. Gerçekten etkileyici!

Ofset benzeri baskılar.
Dijital teknoloji yeniliklerinin uyumlu bir bileşimi, imagePRESS adında yeni bir kalite standardı yarattı. Örneğin, Canon'un yeni V-toner'indeki ultra ince parçacık boyutu ve yağsız kaynaştırma özellikleri, parlaklığı optimize eden gelişmiş görüntü denetimi teknolojileriyle birleşerek tüm medyalarda (kağıtlarda) müthiş görünümlü bir baskı imkanı sunuyor.

Öngörülebilir renkler
imagePRESS C7000VP ile ne tasarladığınızı ve ne sonuç alacağınızı bilirsiniz. Canon'un İşlem Denetimi sistemi, CMYK çıktı profilleri oluşturmanızı ve ISO standartları karşısındaki performanslarını değerlendirmenizi sağlar. Pantone Kataloglarına dayalı Spot renk paletleri oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz; bunlar daha sonra Sunucu'ya kaydedilebilir.

Keskin renk ve arkalı önlü görünü çakıştırma ve üretim
Canon'un Görüntü Çakıştırma Teknolojisi (AKT / IRT), önden arkaya ve sağdan sola sıradışı çakıştırma doğruluğunu sağlar. Gelişmiş Yumuşatma Teknolojisi (GYT / AST), metin ve anlaşılması güç grafiklerin bileşimiyle ilişkili kuşaklamayı yok ederek baskı kalitesini artırır. Verimli Çözünürlük Sistemi, baskıların çıplak gözle nasıl göründüğüne dayalı olarak akıllı görüntü ayarlamaları yapar.

Alt edilemez güç ve güvenilirlik
Üretim hızı, 300gsm'ye kadar ağır veya kuşe kağıtlar kullanıldığında bile kaliteden ödün vermeden dakikada 70 A4 sayfadır. 8 ayrı kaynaktan 10.000 yaprağa kadar kağıt beslemesi yapılandırılabilir; bu iki saatin üzerinde kesintisiz üretim anlamına gelir.

Gelişmiş Hava Destekli Besleme Sistemi, birden çok sayfa kağıt beslemeyi algılayan ve çalışmayı kesmeden olası sorunları düzelten yeni bir ultrasonik çift besleme algılama sistemi kullanarak yüksek güvenilirlik düzeylerini garanti eder.

Güçlü iş akışı denetimi
Bu makineyi Canon'un yeni imagePRESS Server A3000 sistemi destekler. Statik veya değişken veri içeren en karmaşık işleri zorlanmadan yerine getirir. Ayrıntılı iş öncesi ve sonrası raporlama, kullanıcılara en üst düzeyde güven sunar. Ayrıca, Üretim Baskı denetimleri, baskı ortamınızda garantili bir denetim için işlerin askıya alınabilmesini, önceliklendirilebilmesini veya planlanabilmesini sağlar.

Bu ilan 4118 kez incelenmiştir.
Renkli Dijital Baskı Makinası Canon imagePRESS C7000 VP Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!