Renkli Dijital Baskı Makinası Canon imagePRESS C1+

İlan No: #00081457 3009
Kategori: Renkli Dijital Baskı Makinaları
Marka: Canon
Model Tipi: imagePRESS C1+
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Renkli Dijital Baskı Makinası Canon imagePRESS C1+

imagePRESS C1+ ile çarpıcı baskı olanaklarıyla dolu yepyeni bir dünyanın kapılarını açın.
Özellikler

  • Ofset baskı gibi görünen üstün kalite
  • Çarpıcı yeni efektlerle yeni iş fırsatları - metalik, filigran, spot ve ters kaplama
  • Geniş renk gamı ve üstün tutarlılık
  • Çeşitli ortam türleri ile üstün sonuçlar

Sektör genelinde tanınan ve son derece başarılı olmuş imagePRESS C1 teknolojisinden yola çıkılarak geliştirilen, Canon'un devrim yaratan en son küçük hacimli üretim yazıcısı ve prova motoru, berrak toner ile baskıda yepyeni kapılar açar.
imagePRESS C1+, Canon'un ultra ince parçacık boyutu ve yağsız kaynaştırma özelliklerine sahip harika V-toner sistemini kullanarak maliyet ve miktar taahhüdü olmaksızın olağanüstü bir renk gamı ve ofset görünümlü baskılar üretir.

Berrak toner ile yeni fırsatlar
imagePRESS C1+ üretim yeteneklerinizi bambaşka bir boyuta taşır. Yeni berrak toneri kullanarak muhteşem efektler yaratabilir, müşterilerinize pek çok yeni, üst düzey hizmet sunabilirsiniz:

Metalik efektler - Berrak toneri bir CMYK ışık yarı tonu ile birleştirerek metalik karakterler yaratabilirsiniz. Müşterilerinizin fark edilmelerine ve doğru izlenimi oluşturmalarına yardımcı olacak yüksek kaliteli davetiyeler yaratmak için bu efektleri kullanın.

Filigranlar - Makbuz ve biletlerde filigranlar oluşturmak için berrak toneri kullanın. Filigranlar kopyaları yapılmaya çalışıldığında yok olduğundan sahteciliğe karşı mükemmel, düşük maliyetli güvenlik sağlar.

Spot mat / parlak kaplama - Berrak toneri önceden basılmış bir CMYK sayfasına uyguladığınızda, kullanılan ortama bağlı olarak etkileyici mat ve parlak efektler yaratabilirsiniz.

Ters mat kaplama - Mat bir efekt yaratmak için çok parlak alanlara berrak tonerle baskı yapın. Parlak ve mat arasındaki fark özellikle ambalaj ve tebrik kartı tasarımlarında gerçekten harika, çarpıcı alanlar oluşturur.

Geniş mat kaplama - Çıktıyı çizilmeye ve suyun bazı etkilerine karşı koruyacak etkiyi sağlamak için berrak toneri geniş bir alana veya sayfanın tamamına uygulayın.

Çok yönlü sonlandırma
Etiket basma, V-katlama, kitapçık oluşturma ve delik açma dahil çeşitli sonlandırma yetenekleri üretimde gerçek çok yönlülük sağlar.

Küçük hacimli renkli işler ve provalar için harika
imagePRESS C1+, birçok farklı substrat üzerinde olağanüstü görüntü tutarlılığı için tonerin eşit dağılımını en üst düzeye çıkaran Gelişmiş Görüntü Aktarımı Kemeri (AITB) sistemine sahiptir. Ayrıca, gelişmiş görüntü kararlılığı denetim sistemi, müthiş renk kararlılığı sağlar.

Size özel çok çeşitli çözümler ile mevcut iş akışınıza entegrasyon çok basittir.
Küçük hacimli renkli işlerinizi ve prova yeteneklerinizi başka bir boyuta taşımak istiyorsanız, Canon'un üstün imagePRESS C1+ modeli sayesinde bunu başarabilirsiniz.
 

Renkli Dijital Baskı Makinası Canon imagePRESS C1+, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!