Renas Cips Paketleme Makinası

Fiyat Sorunuz
İlan No: #00123101
Kategori: Bantlı
Marka: Renas Makina
Model Tipi: FRD-1000
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Çin
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Ünalan Mah. / Üsküdar / İstanbul
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Kredi Kartı, Posta Çeki

Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası Tarih Kodlamalı FRD-1100P

 

Renas FRD-1100 özellikle seri poşet yapıştırma ve okunaklı bir tarih kodlama işleminin gerekli olduğu imalatlar için tasarlanmıştır. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için paketleme makinasından bir önceki adımdır. Makinamızın en büyük özelliği, yapıştırma bölümüne entegre 2 satır mürekkepli kodlama sistemi ve SUS304 paslanmaz çelikten üretilmiş gövdesidir. .  Emsal poşet yapıştırma yöntemlerine göre, çok daha seri ve sorunsuzdur.   Diğer FRD modellerine göre güçlendirilmiş şasisi, daha yüksek güçteki motoru, daha dayanıklı malzemeden üretilmiş dişli grubu ve 1. sınıf malzemeden üretilmiş olan elektrik ekipmanları sayesinde, günlük 5000 adedin üzerindeki tüm üretimlerinizde kullanabilirsiniz. FRD-1100P nin kullanım ömrü ve mesai süresi diğer modellere göre en az 2 kat fazladır. 

 

FRD-1100P Seri Poşet Yapıştırma Makinası Videosu

Makina videosu FRD 900 Modeline aittir. Anca Çalışma mantığı tamamen aynıdır.

 

FRD-1100P Poşet Yapıştırma Makinası Özel yapıştırma genişliği

Renas FRD-1100P' nin  özel yapıştırma sistemi sayesinde, ürününüz  Yapıştırma(mühürleme) yapılan yerden asla sızdırmaz yada hava almaz.. Renas FRD-1100P' nin yapıştırma izi 13 mm kalınlığındadır. Görsel olarak, eritmeli makinalara göre çok daha zariftir.

FRD-1100P Tarih Kodlamalı Poşet Yapıştırma Makinası ile Bir Çok Ölçüde Çalışın;

Renas FRD-1100P sonsuz dönüş yapan yapıştırma merdaneleri sayesinde,  1 cm genişlikten 3 mt genişliğe kadar tüm ısı ile yapıştırma işlemlerinizde kullanılabilir.  Ayrıca ayarlanabilir konveyör yüksekliği ve genişliği sayesinde, birçok farklı yükseklik ve hacimdeki ürünü paketleyebilirsiniz.

FRD-1100P Seri Poşet Yapıştırma Makinası ile Tüm Ambalaj Çeşitlerinde Çalışın!

Renas FRD-1100P ısı ile yapışma özelliği olan tüm ambalaj çeşitlerinde sorunsuz olarak çalışır. CPP, PP, PE, Plastik poşetler, Triplex, Dublex, Monoplex Folyo çeşitleri, Laminasyonlu kağıt türleri, Hastahanelerde kullanılan otoklav(steril) kağıtlar ve torbalar, Çay filitre kağıdı, Laminasyonlu tela, Patpatlı poşet türleri gibi Isı ile yapışan tüm ambalaj çeşitlerinde sorunsuzca çalışır. 
 

FRD-1100P Poşet Yapıştırma Makinası ile Rezistans Teli Değiştirmeye Son;

Renas FRD-1100P eritme ile poşet yapıştıran makinalarda olduğu gibi, sürekli resistans teli kopması problemi yaşatmaz, uzun süre sorunsuzca kullanabileceğiniz fişek resistans ve ısıl çene sistemi sayesinde, yapıştırma kalitesi yüksek ve sorunsuz üretim yaparsınız.. 

FRD-1100P Tarih Kodlamalı Poşet Yapıştırma Makinası Yapıştırma Hattına Entegre Fan;
Renas FRD-1100P' de bulunan yapıştırma hattına entegre fan sayesinde, mühürleme işleminden sonra poşetin mühürlenen yeri  soğutularak, şekil bozukluğu ve görüntü kirliiğine engel olunur. 
 

FRD-1100P Seri Poşet Yapıştırma Makinası Hem Yapıştırır Hemde Tarih Kodlar;

Renas FRD-1100P 'ye bütünleşik olarak çalışan kodlama sistemi sayesinde, ürününüzün yapıştırma yapılan bölgesine 2 satır toplamda yaklaşık 30 karakter kodlama yapabilirsiniz. Ayrıca makinanın kodlama sisteminde bulunan kodlama noktası ayarı sayesinde kodlamayı her zaman yapıştırma noktası üzerinde sizin belirlediğiniz konuma yapar. Kodlama şekli son derece okunaklı ve görünürdür. Tüm son kullanma, minimum dayanma, tavsiye edilen tüketim tarihi yönetmeliklerine uygundur. Makinamız ile birlikte gelen sayı setinde  yeterince sayı ve SKT, URT, PRT harfleri ücretsiz olarak verilmektedir. Diğer harf ihtiyaçlarınızı çok makul fiyatlara yine firmamızdan halledebilirsiniz. Bir mürekkep topu iyi ayar yapılınca ile ortalama 25000 adet ürünü kodlayabilirsiniz.  

 

FRD-1100P Tarih Kodlamalı Seri Poşet Yapıştırma Makinası Yıllarca Sorunsuz..

Renas FRD-1100P  günde 5000 adetin üzerinde üretim yapacak işletmeler için tasarlanmıştır. Gerekli kullanım şartları sağlandığında, uzun yıllar sorunsuzca işletmenize hizmet eder.  

 

FRD-1100P Tarih Kodlamalı Poşet Yapıştırma Makinası Diğer Özellikler

 

⦁    Renas FRD-1100P sağlam elektrik sistemi ve kaçak akıma karşı topraklanmış şasesi sayesinde uzun yıllar işletmenizde üretimlerinize hizmet eder.

⦁    Renas FRD-1100P  6331 sayılı iş güvenliği kanununa uygun bir makinadır. Ekstra bir tadilat gerektirmez. 

⦁      Renas FRD-1100P  GMP  şartlarına uygun bir makinadır, ürüne temas eden noktalar gıdaya uygun prinçten, makina gövdesinin tamamı ise SUS304 Kalite Paslanmaz Çelikten üretilmiştir. 

 


Bol ve Ucuz Yedek parça;

Renas FRD-1100P  yanında yedek olarak ücretsiz gelen bakım ve yedek parça seti sayesinde uzun süre sorunsuzca hizmet eder..  Garanti süresi bitiminde de Renas FRD-1100P' nin yedek parçaları stoklu olarak elimizde bulunmaktadır. Yedek parça fiyatları son derece maküldür. Makinamızla ücretsiz olarak gelen dikey modele dönüşüm seti sayesinde ister yatay, ister dikey konumda kullanabilirsiniz.

 

Renas FRD-1100P  Fabrikasyon Hatalara Karşı 2 yıl Boyunca Renas makina garantisi altındadır. Firmamız bu makinalarda diğer firmaların ithal ettiği makinalara da ücrete tabi olarak teknik servis vermektedir. Elimizde tüm marka ve modellerin parçaları genelde stoklu olarak bulunmaktadır. 
 

Diğer FRD serisi Makinalar'dan Ne Farkı Var?

Renas FRD-1100P' i satışını ve teknik servisini yaptığımız diğer FRD Serisi Makinalardan ayıran en büyük özelliği, Mürekkepli tarih kodlamalı  paslanmaz şasi modeller arasında en güçlü şasi, motor, elektrik ve dişli sistemine sahip olmasıdır.  Makinamız uzun süre ve yüksek adette kullanıma uygyun bir makinadır. Renas FRD-1100P de bulunan 2 satır mürekkepli tarih kodlama özelliği ile son kullanma tarihi, parti numarası gibi bilgileri kodlayabilirsiniz,  günde 5000 adetten daha fazla yapıştırma yapacaksanız yada 8 saatten daha fazla kullanmayı hedefliyorsanız, makinayı hiç dinlendirmeden sürekli çalıştırmayı düşünüyorsanız, Renas FRD-1100  sizin için doğru tercihtir.

  

FRD-1100P Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası Teknik Özellikler

 

Tip: Otomatik Tarih Kodlamalı Poşet Yapıştırma Makinası
Model: FRD1100P
Güç Kaynağı 110/220v - 50 Hz
Güç Tüketimi 800w
Mühürleme Hızı 6-12m/dakika
Yapıştırma Sıcaklık Aralığı 0-300 C
Konveyör Taşıma Kapasitesi 7kg
Menşei PRC
Kodlama Tipi Mürekkep Kodlamalı 3 satır
Şasi

Sus304 Paslanmaz Çelik

Bu ilan 1845 kez incelenmiştir.
Renas Cips Paketleme Makinası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!