Punch Pres

İlan No: #00112297 1118
Kategori: Punch Pres
Marka: Ermaksan
Model Tipi: FPP
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Konak / İzmir / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Punch Pres

 

FPP Ermak Punch Pres

Alt ve üst kalıp sisteminde standart hassas ve uzun ömürlü ERMAK-BIEMMETI marka 6’lı Multi Tool D istasyon veya Thick Turret; ol standart olarak sunulmuştur.

 

İsteğe bağlı üçlü, dörtlü beşli, altılı ve sekizli Multi tool’lar, B, C ve D tipi istasyonlar, Wilson Tool takımlar makineye adapte edilebilir. Özel paslanmaz çelik için kaplı takımlar, fonksiyonel kalıplar ile form verme, çeşitli çaplarda delik delme ve özel boşaltmalar yapma gibi birçok operasyonların yapılması mümkündür.

 • Makinede Bosch & Rexroth VSP 16 tipinde 12" TFT yüksek çözünürlükte renkli Dokunmatik Ekran (Touch Panel) kullanılmaktadır.
 • Panel üzerinde UPS, USB girişi vardır.
 • Kontrol ünitesi 2 Ghz yüksek performanslı işlemci,
  512 MB Ram, 20 GB Hard Disk, VGA, Ethernet (10/100 Base - T),
  PS2 Seri Portlar, USB, IP65 Koruma sınıfı 0.25g. / 5g. Titreşim / Şok dayanımı,
  yaygın ve kolay servis ağı olan, EMC Testi sertifikalı Windows XP işletim sistemi ile donatılmıştır.
 • Ergonomik olarak tasarlanmış olan kumanda paneli makine etrafında rahatça hareket ettirilebilir.
 • Elektrik kesilmeleri ve voltaj dalgalanmaları için koruyucu UPS (Güç Kaynağı)
 • 2000 mm'den geniş sacları işlemek için otomatik yeniden pozisyonlama. Makinede bulunan iki adet sac tutucu klempler pnömatik olarak açılıp yay gücü ile sacı sıkmaktadır, özel tasarımı sayesinde sacı deforme etmeden ve kaydırmadan hassas işlenmesini sağlamaktadır.

   

  Pnömatik sac referanslama silindiri ve kesilen parçaların CAD/CAM kontrolü ile otomatik olarak parça kutusuna atılmasını sağlayan otomatik pnömatik kapak (TRAPS).

  Lantek Expert Punch, kesim makinelerinin programlanması için en verimli çözümü sunar.
   

  Bu yeni dizayn programların dördüncü jenerasyonudur ve Lantek’in sac metal işleme endüstrisi için çözüm sunmadaki 10 yıldan fazla olan deneyiminin bir sonucudur.
   

  Öğrenimi kolay,
  Lantek Expert Punch öğrenme zamanını minimuma indirecek şekilde tasarlanmıştır. Basit kullanıcı dostu menü rehberi ile daha ilk günden kullanıcıların parça üretimine olanak sağlar.
   

  Özetle,
  2D Cad modülü otomatik ölçülendirme, parametrik şekiller kütüphanesi, DXF, DWG dosyalarının transferi, nesting çizimlerini WMF veya DXF formatında dosyaya kaydetme imkanı, otomatik geometri doğrulama ve hata düzeltme, manüel, otomatik ve enteraktif nesting (çarpışma kontrolü), doğru şekil nestingi, genel punch için nesting, enteraktif teknoloji ataması (manüel ve otomatik), standart raporlama (fabrika sac raporu, sac raporu, geometri raporu, parça raporu, etiket raporu, zaman ve maliyet raporu v.b.), otomatik parça sayısı izleme, otomatik parça alanı hesabı, ağırlık, işleme zamanı ve maliyet. Açıklanabilir maliyet parametreleri, otomatik proses komünikasyonu, esnek otomatik sıralama opsiyonları, genel punch otomatik kalıpları, otomatik iş akış yönetimi, otomatik mikro bağlantı yönetimi, otomatik kıskaç kaçınma kontrolü, otomatik tekrar pozisyonlama, açıklanabilir punch makroları, kesim yönetimi, entegre parça veri tabanı, entegre zımba matris veritabanı, entegre malzeme veri tabanı, otomatik sac kırpma ve artık yaratma, artık sac üzerinde otomatik nesting.

Punch Pres, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!