Portal Vinç / Özfatihler Ö-Pv

İlan No: #00091331
Fiyat Sorunuz
Kategori: Portal Vinç
Marka: Özfatihler
Model Tipi: Ö-PV
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Karatay / Konya / Türkiye

Portal Vinç / Özfatihler Ö-Pv

 

PORTAL VİNÇLER
Genel kullanım alanları açık sahalar olan portal vinçler kapalı alanlarda, fabrika sahaları içerisinde de kullanılabilmektedir. Köprü kirişleri DIN 15018 standardına göre max. Yük altında en fazla 1/1000 sehim verecek biçimde dizayn edilir ve St37 malzemeden imal edilir. Köprü ana kaynakları tozaltı kaynak robotları ile kaynatılır. Kutu konstrüksiyon köprü kirişleri her 600 mm aralıklarla dalgakıranlar ve yan saclara boydan boya köşebent profillerle takviye edilir.

İstenilen renge göre endüstriyel ya da epoksi boya ile boyandıktan sonra kullanım yerinde müşterisine teslim edilir.Kablolu kumanda, uzaktan kumanda yada köprüye sabitlenmiş ve ya vinç arabası ile hareket eden operatör kabinleri ile kontrol edilebilirler.Müşteri isteğine göre tek ya da çift kirişli olarak imal edilebilirler.

Tek kiriş köprülü portal vinçler sadece bir I profilden yapılacağı gibi çelik kutu kunstrüksiyondan da imal edilebilirler. Bunun yanı sıra kutu konstrüksiyonun altına kaynatılan I profille imal edilen konstrüksiyonlarda kullanılabilir.Genel kullanım alanları MERMER OCAKLARI, TERSANELER, DEMİR-ÇELİK ve İŞAAT sektörleridir.

Portal Vinç / Özfatihler Ö-Pv, Sıfır ( Yeni ) Portal Vinç / Özfatihler Ö-Pv, Portal Vinç / Özfatihler Ö-Pv Satılık Fiyat'la satılık Portal Vinç / Özfatihler Ö-Pv, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 2664 kez incelenmiştir.
Portal Vinç / Özfatihler Ö-Pv Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!