Plastik Kırma Makinası Şafak Makina SAMAK 40

İlan No: #00111862
Fiyat Sorunuz
Kategori: Plastik Kırma
Marka: Şafak Makina
Model Tipi: SAMAK 40
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Plastik Kırma Makinası Şafak Makina SAMAK 40

PLASTİK KIRMA MAKİNASI

Teknik Özellikler

Kırma makineleri imalatımız saatte 100 kg ile 1500 kg ve üzeri kapasiteli ağır hizmet kırıcılarına kadar geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Tüm kırma makinelerimizde ortak olan tasarım özellikleri, verimli ve sorunsuz hizmet, daha kolay ve daha az bakım sayesinde zamandan, işgücünden ve enerjiden tasarruf sağlar. Plastik kırma makinelerimizde malzemeler birbirlerine ters açılı konumlanmış döner ve sabit bıçaklar arasında tam bir makas hareketi ile kırılır. Bu sayede eş büyüklükte çapaklar elde edilir. Kırılan malzeme kalitesini düşüren aşırı ısı ve toz ile gürültü oluşumunu azaltan bu yöntem, enerji tüketiminde de tasarruf sağlamaktadır.

Kapasitesi ister saatte 100 kg. ister 1.500 kg. olsun, tüm makinelerimiz, nakliyede, yerleştirmede ve işletmede kolaylık sağlayan aynı kompakt ve ergonomik tasarıma sahiptir. Bakım ve temizlik için makinelerimizin her noktasına kolayca ulaşılabilir, hizmet ömrü süresince minimum bakıma gereksinim duyulur.
Geliştirilmiş rotor ve rulman yatağı tasarımlarımız, makine dışında yataklama, bıçaklar üzerinde ve altında koruyucu lamalar gibi ek tedbirlere gerek olmaksızın uzun ve güvenli hizmet ömrü sağlar.

Makine boyutları 40-50-60-70-80-100-120-150 cm olmak üzere sekiz modelimiz mevcuttur. Ana gövde çelik bloktur. Makinalarımız her cins plastik kırma kapasitesine sahiptir.
Orta büyüklükteki kırma makinelerimizden itibaren standart, pano üzerinden kontrol edilen hidrolik güç ünitesi ile açılır kapanır huni ve üst gövde grubu.

Huni içerisindeki yatay profiller ve plastik malzemeden dikey perdeler malzemenin ilk kırılma esnasında geri sıçramasını engeller.
Ağır hizmet tipi rulmanlar, kırma şoklarını kolaylıkla emmektedir.
Rulmanların kırma haznesinden tamamen ayrı olması, malzemenin sulu kırılarak yıkanabilmesine olanak sağlar.
Kırılacak malzemenin özelliklerine düz, eğimli, kademeli veya V tipi, üç veya daha fazla sıralı rotor tasarımları mümkündür.
Bıçaklar, ısıl işlem ile 58 HRc sertliğe yükseltilmiş, hassas olarak taşlanmış, Alman sertifikalı 1.2379 (AISI D2) malzemeden üretilmektedir.

Titreşim ve şok emici ayaklar üzerine monte edilmiş, gaz altı kaynaklı, güçlü çelik şasi.
Sulu ve kuru kırım yapmaya uygun tasarım. Pnömatik veya helezonlu taşıma sistemleri.


 

Plastik Kırma Makinası Şafak Makina SAMAK 40, Sıfır ( Yeni ) Plastik Kırma Makinası Şafak Makina SAMAK 40, Plastik Kırma Makinası Şafak Makina SAMAK 40 Satılık Fiyat'la satılık Plastik Kırma Makinası Şafak Makina SAMAK 40, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 1499 kez incelenmiştir.