Plastik Extruder (Granül) Makinesi ( 100-150 Kg/Saat )

İlan No: #00114761
Fiyat Sorunuz
Kategori: Granül Extruder
Marka: Bexmac
Model Tipi: BEX 90
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 45 Gün
Konum: Esenyurt / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Teminatlı Satış Olur, Leasing'e Uygun

Plastik Extruder (Granül) Makinesi ( 100-150 Kg/Saat )

Plastik Extruder (Granül) Makinesi

• Extruder makinesi plastik geri dönüşüm hattının son aşamasıdır. Parçalanmış, temizlenmiş ve kurutulmuş plastikler extruderde son işlemden de geçirilerek, yeniden kullanılabilir plastik granüller elde edilmektedir.

• Granül extruder makinesi işlenecek malzemenin cinsine göre tasarlanmaktadır. Vida çapı ve en/boy oranı, gaz alma bölge sayısı, besleme tipi işlenecek malzemenin cinsine ve kapasitesine göre ayarlanmaktadır.

• Extruderde vida geometrisi ve kalitesi, motor gücü, redüktör kalitesi gibi özelliklerin yanında güçlü bir vakum pompası ve büyük çaplı bir filtre kaliteli ve yüksek kapasiteli granül üretimini etkileyen önemli faktörlerdir.

Teknik Özellikler

• 100 – 1000 kg/saat arası kapasiteye sahip, Ø90 mm – Ø160 mm arasında vida seçenekleri mevcuttur.

• LLDPE, LDPE, HDPE, PP, OPP, PS, EPS, XPS, ABS plastik türlerine ve sert, film ve köpük gibi durumlara göre özel vida ve besleme tasarımı yapılmaktadır.

• Vida – Kovan, geri dönüşümü yapılacak malzemenin cinsine göre DIN 8550 veya DIN 4140 malzemeden imal edilmektedir. Vida ömrünün uzatılması için vida üzerine bimetallik kaynak uygulanmaktadır. Ayrıca vida ve kovanlar ısıl işleme tabi tutularak sertlik dereceleri yükseltilmektedir.

• Vida üzerindeki gaz alma bölgeleri ve vakum sistemi sayesinde malzeme içinde bulunan zararlı gazlar arındırılmakta ve bu gazlar Avrupa Standartlarına uygun bir şekilde tahliye edilmektedir.

• İnvertörlü (hız kontrollü) yan besleme ve ana vida motoru sayesinde farklı sertlik ve yoğunluklardaki malzemeler aynı basınç ve kapasite ile granüle edilebilmekte, bu sayede verimlilik ve kalite yükselmektedir.

• Extruder verimine bağlı olarak farklı çaplarda filtreler kullanılmaktadır. Kullanılan filtreler roket sistemli, tek plakalı, hidrolik sistemli ve çift filtrasyon alanlıdır. Filtrelerde kullanılan basınç sensorlu uyarı sistemi sayesinde filtre değişimde operatörden kaynaklanabilecek olası gecikmelerin önüne geçilmiş ve sistem koruma altına alınmıştır.

• Seramik rezistanslar, yalıtımlı özel muhafaza sacları ve invertörler sayesinde elektrik tasarrufu sağlanmakta, makinenin ilk çalıştırma süreyi asgari seviyeye indirilmektedir. Rezistans muhafazaları üzerinde bulunan fanlar sayesinde farklı bölgelerin değişik ısı seviyelerinde tutulmasına imkan verilmektedir.

• Redüktöre direkt bağlanan motor sayesinde enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

• TSE ve CE uyumlu bileşenlerden oluşan elektrik panosu firmamız bünyesinde hazırlanmaktadır. PLC sistemli kontrol paneli uygulaması opsiyoneldir.


Extruder Granül Makinası Tablosu

Plastik Extruder (Granül) Makinesi ( 100-150 Kg/Saat ), Sıfır ( Yeni ) Plastik Extruder (Granül) Makinesi ( 100-150 Kg/Saat ), Plastik Extruder (Granül) Makinesi ( 100-150 Kg/Saat ) Satılık Fiyat'la satılık Plastik Extruder (Granül) Makinesi ( 100-150 Kg/Saat ), tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 2446 kez incelenmiştir.