Plaka Dolgu Ve Çatlak Tamir Hattı / Sermak Rsn 2000

İlan No: #00092530
Fiyat Sorunuz
Kategori: Plaka Dolgu
Marka: Sermak
Model Tipi: RSN 2000
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Sancaktepe / İstanbul / Türkiye
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Plaka Dolgu Ve Çatlak Tamir Hattı / Sermak Rsn 2000

RSN 2000, 210 cm genişliğe kadar plaka üretim hatları için en son teknoloji ile üretilmiş bir çatlak ve gözenek dolgu-tamir hattıdır.Kurutma ünitesi tam otomatik olarak çalışır.
Taşın tamiri için çatlağın derinlemesine tamamen kurutulması işlemini gerçekleştiren sistemdir.Taş tamamen kurutulmadığı takdirde reçine, çatlağa veya gözeneklere, gerekli şekilde nüfuz edip onarımı gerçekleştiremez. Sistemin girişinde alt ve üst kısımda kuvvetli sıyırıcı hava fanları bulunur, bunlar yüzeysel nemi alır.Daha sonra kurutma fırınına giren taşlar alttan ve üstten ısıtılarak güçlü hava akımı yardımıyla da kurutulur. Üst ısıtıcılar IR (infrared) alt ısıtıcılar ise paslanmaz çelik serpantin ısıtıcılardır. Bu bölümdeki güçlü fanlar hava akımını yönlendirerek kurumayı hızlandırır.Ayrıca fırın içerisinde kurutma esnasında biriken nemi almak için de ayarlı hava emiş kapakları bulunmaktadır. IR lambaların bakımının kolay sağlanabilmesi için üst kapaklar gazlı pistonla kaldırılır. Zincir dişli ile tahrik edilen 100 mm eksen mesafeli millerden oluşan paketli konveyör sistemine sahiptir.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Maksimum Genişlik 210 cm
Pişirme fırın ısıtıcı gücü 200 kw
Maximum kesim geniş genişliği 65 cm
Pişirmi fırın boyu 900 cm
Uygulama masası boyu 600 cm
Kurutma fırın boyu 600 cm
Kurutma fırın ısıtıcı gücü 160 kw
Konveyör motor gücü 1,5 kw
Fırın bant hızı 1-5 m/dk

 

Plaka Dolgu Ve Çatlak Tamir Hattı / Sermak Rsn 2000, Sıfır ( Yeni ) Plaka Dolgu Ve Çatlak Tamir Hattı / Sermak Rsn 2000, Plaka Dolgu Ve Çatlak Tamir Hattı / Sermak Rsn 2000 Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık Plaka Dolgu Ve Çatlak Tamir Hattı / Sermak Rsn 2000, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 1612 kez incelenmiştir.
Plaka Dolgu Ve Çatlak Tamir Hattı / Sermak Rsn 2000 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!