Pergel Vinç / Özfatihler Ö-Pv-1

İlan No: #00091329
Fiyat Sorunuz
Kategori: Pergel Vinç
Marka: Özfatihler
Model Tipi: Ö-PV-1
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Karatay / Konya / Türkiye

Pergel Vinç / Özfatihler Ö-Pv-1

 

PERGEL VİNÇLER
Kısa mesafelerde özellikle sadece bir ya da birkaç tezgâhta kullanmak maksadı ile üretilen sistemlerdir. Duvara direkt olarak ya da ayak aracılığı ile zemine monte edilebilirler.

Maksimum 5 ton/4 metre kapasiteye kadar standart üretimleri mevcut olup özel tasarım ve imalatları yapılabilir. Duvar monteli pergel vinçler pergel kulunun döner mekanizmasına tutturulmuş platina ile duvara kaynakla ya da saplamalar aracılığı ile monte edilirler. Bu sistemler maksimum 270 derece dönme kabiliyetine sahiptirler. Döndürme hareketi el ile manüel olarak yapılacağı gibi elektrik motoru ile de yapılabilir.

Ayaklı pergel vinçler ise direk zemin üzerine ya da bir kolon dibine monte edilebilirler. 360 dereceye kadar dönme kabiliyeti olan bu sistemlerde döndürme hareketi yine manüel ya da elektrik motoru ile sağlanabilir.

Pergel Vinç / Özfatihler Ö-Pv-1, Sıfır ( Yeni ) Pergel Vinç / Özfatihler Ö-Pv-1, Pergel Vinç / Özfatihler Ö-Pv-1 Satılık Fiyat'la satılık Pergel Vinç / Özfatihler Ö-Pv-1, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 2381 kez incelenmiştir.
Pergel Vinç / Özfatihler Ö-Pv-1 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!