Paralel Çift Vidalı Pvc Boru Ekstruder

İlan No: #00096019
Fiyat Sorunuz
Kategori: Plastik PVC Boru Extrüder
Marka: Lider Makina
Model Yılı: 2020
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Konum: Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

 

 

 

Paralel Çift Vidalı Ekstruder

PVC boruların üretiminde kullanılan çift vidalı ekstruderlerimiz yüksek verim, mükemmel plastifikasyon ve kaliteli boru üretimini hedef alarak son teknolojik gelişmelere paralel olarak imal edilmektedir.

Ekstruderlerimizde plastifikasyon sürecinin sağlıklı bir biçimde gerçekleşmesi için özel olarak dizayn edilen vidalarımız homojen ısı dağılımını sağlamaktadır. Düşük devirlerde dahi yüksek tork üretebilen AC sürücülerin kullanıldığı ekstruderlerimiz en uygun maliyetlerle sunulmaktadır.

P.I.D. kontrollü termostatlar ve alüminyum soğutma seperatörlü rezistanslar kullanılan ekstruderlerimizde istenen bölgede hassas ısı denetimi yapılmaktadır. Hammaddenin giriş hızı, dozajlama ünitesinin invertör kontrollü olması sayesinde, vida hızı ile doğru orantılı olarak ayarlanmaktadır.

Üretim esnasında oluşabilecek gaz, gaz alma ünitesi ile ortamdan uzaklaştırılarak, boruların yüzeyindeki hava kabarcığı gibi istenmeyen oluşumlar ortadan kaldırılır.
Lider Makina tarafından özel olarak tasarlanan kalıp ve kalibreler sayesinde üretim kapasitesi artarken, borunun yüzey kalitesi ve ölçülerdeki hassasiyet korunmaktadır.

Bu ilan 4880 kez incelenmiştir.
Paralel Çift Vidalı Pvc Boru Ekstruder Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!