Otomatik Yatay Ambalaj Makinası / Forma Ya-130

İlan No: #00090582 1396
Kategori: Flowpack Ambalaj Makinası
Marka: Forma Makina
Model Tipi: YA-130
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Esenyurt / İstanbul / Türkiye

Otomatik Yatay Ambalaj Makinası / Forma Ya-130

 

YATAY AMBALAJ MAKİNASI (YA-130)

Yatay Ambalaj Makinesi (YA-130), çok adetli katı ürünleri yatay eksende ürünlerin dik olarak devrilmeden paketlenmelerini sağlamak  amacıyla tasarlanmıştır. YA-130 modelimiz normal kapasiteli ve cok cesitli bisküvi üretimi amaclayan firmalar icin üretilmektedir.
Gıda sanayinde :Bisküvi, , gofret, ,helva, v.b…
Paketlenmesi istenen ürün ve paketleme şekline göre gerekli değişiklikleri yapmak için çok yönlü ayarlama sistemi olan (SERVOLU KONTROL SİSTEMİ) makinede mevcuttur.
Makinada konveyör üzerine yapılan özel bir tahrik ve taşıma palet sistemi ile ürünler sağlıklı ve seri bir şekilde devrilmeden paketlemeye girer ve işlemi tamamlanır.
Sıcak yapıstırmalı uygulamalarda selefon, porlize, polipropilen ve alüminyum lamine ambalaj malzemeleri; soguk yapıstırmalı uygulamalarda soguk yapıstırmaya uygun tüm ambalaj malzemeleri ile calısılabilir.
Makine üzerinde kullanılan elektrik kumanda panosu üzerinde, makinenin kolay kullanımı icin gerekli olan her imkan saglanmıs; DOKUNMATİK KUMANDALI EKRANI sayesinde ürün paket boyuna,fotosel ayarına,makine hızına kolay erisim ve müdahale imkanı verilmistir.
Makine paslanmaz gövdeden yapılmıs olup, ürüne temas eden tüm yüzeyler ve cevre muhafaza kapakları da paslanmaz celikten üretilmektedir
Makine her türlü tarih kodlama cihazı (printer) ile uymlu calısacak sekilde dizayn edilmistir.
Ürün sekline ve kapasiteye baglı olarak mekanik veya SERVO KONTROL SİSTEMLİ özel besleme otomasyonları opsiyonel olarak müsteriye sunulmaktadır.


Özellikleri :

- Çoklu  katı ürünlerin dik olarak paketlenmesini sağlar.


 

- Çok çeşitli bisküvilerin ambalajlanmasında kullanılır.


 

- Servo kontrol sistemiyle çok yönlü ayarlama yapılır.
ÖZELLİKLER
YA-130
   
EN
950 mm
BOY
4000 mm
YÜKSEKLİK
1500 mm
AĞIRLIK
6100 kg
ELEKTRİK TÜKETİMİ
4,6 kW
KAPASİTESİ (Sıcak)
max 90 paket / dakika
KAPASİTESİ (Soğuk)
max 90 paket / dakika
PAKET ENİ
min 20 mm - max 160 mm
PAKET BOYU
min 60 mm - max 300 mm
PAKET YÜKSEKLİĞİ (Yaklaşık)
min 5 mm - max 60 mm

Otomatik Yatay Ambalaj Makinası / Forma Ya-130, Sıfır ( Yeni )Otomatik Yatay Ambalaj Makinası / Forma Ya-130, Otomatik Yatay Ambalaj Makinası / Forma Ya-130Satılık Fiyat'la satılık Otomatik Yatay Ambalaj Makinası / Forma Ya-130, tüm detayları ve özellikleri