Otomatik Susam Kabuk Ayırma Makinası / Gürmaksan Gms 200

İlan No: #00081485 1518
Kategori: Susam Makinaları
Marka: Gürmaksan
Model Tipi: GMS 200
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Akşehir / Konya / Türkiye

Otomatik Susam Kabuk Ayırma Makinası / Gürmaksan Gms 200

Makina Özellikleri

Makinaya susam taşıyıcı elevatör ile yerden yükseklik 280cm olan hammadde deposuna taşınır.Hammadde taşıyıcı elevatör gıdaya uygun plastik bant ile taşınır.Motor gücü 3 kw dır.Taşıyıcı elevatör bantın diğer kısımları kromdur.Nikel ve gıdaya uygun boya ile boyanmışdır.

Bant otomatik sviç tertibatı ile çalışmaktadır.Hammadde haznesindeki susam belli bir mikatar tüketildikten sonra bant otomatik olarak çalışır ve hammadde deposu doldurulur.Hammadde dolduktan sonra kendisi otomatik olarak stop eder.Hammadde deposundaki susam ayar kolu ile normal akış sağlanır.

Makina tambur boyu 200cm dir.Tambur krom-nikel özel elekden yapılmışdır.Makinada 3 adet motor vardır.1 Tambur motoru 2.2 kw özel redüktör motordur.2 palaet motor 7.5 kw dır.Özel paletler susam götürürken basınçlı su ile kabuk tambur dışına atılır ve kabuk haznesinden su ile birlikte kanalizasyona atılır.Makina bünyesindeki pompa su deposundan suyu alır ve makinaya basar su tüketimi saatte 1200 kg dir.Makina tamamen krom-nikel saçtan imal edilmişdir.

Sadece gövde kısmı npu demirdendir.bu kısımlar özel korozyon önleyici boya ile boyanmışdır.Makinanın ve elevatörü elektrik panosu makina üzerinde monte edilmiş olup moktorlar termik korumalıdır.Makinanın saatlik kapasitesi 200 kg temizlenmiş susamdır.T emizlene susam makinanın susam dökme haznesinden havuza boşalır.Havuz büyüklüğü 200 cm x 150 cm yükseklik 120 cm dir. Alınan susam santrafüjle kurutuldukdan sonra kavurma tavalarına gider.

Teknik Özellikler

KAPASİTE 200Kg / 1 Saat
BOYUTLAR 340cm *125cm
GÜÇ ÜNİTESİ 10 Hp-3 Hp-2 Hp
AĞIRLIK VE YÜKSEKLİK 1000 KG  250 cm

Otomatik Susam Kabuk Ayırma Makinası / Gürmaksan Gms 200, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!