Otomatik Rol Ekmeği Paketleme Ve Torbalama Sistemi Um-1300

İlan No: #00141518
Fiyat Sorunuz
Kategori: Flowpack Paketleme
Marka: Uygurlar Makina
Model Tipi: UM-1300
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Kırşehir / Kırşehir / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin

Otomatik Rol Ekmeği Paketleme Ve Torbalama Sistemi Um-1300

Otomatik Rol Ekmeği Paketleme ve Torbalama Sistemi UM-1300

UM 1300 ROLL EKMEĞİ PAKETLEME VE TORBALAMA SİSTEMİ

 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Toplam kurulu güç                          : 6 KW

Besleme Gerilimi                           : 3 Faz    380V

Çekilen Akım                                   : 16 A

Disk Isıtıcı Gücü                              : 36 Volt-2 x 600 W

Çene Isıtıcı Gücü                            : 36 Volt-2 x 600W

Motor Gücü                                      : 2 x 1,1 KW

Motor Gerilimi                                              : 3 Faz   220V

Kumanda Devresi                           : 24 V  DC

Kumanda Besleme                         :220V , 24V DC  4,5A  Kısa devre korumalı, anahtarlamalı güç kaynağı

Makine  Devri                                  : 0 – 200 d/dk     Ayarlanabilir.

Disk ve Çene Isıları                        : 0 – 600  C      Ayarlanabilir.

Isıtıcılara Elektrik İletimi             : Kollektör, Fırça ve kömür ile

KORUMA

Motor Koruma                               : Aşırı yük, aşırı ısınma, mekaniksel kilitlenme

Driver  Koruma                               : Aşırı yük,  aşırı ısınma, motor kısa devre, düşük veya yüksek gerilim, motor girişinde faz kaybı

Makine  Koruma                             : Makine üzerindeki driver , motor , güç kaynağı ve makine gövdesine  topraklama  kablosu ile topraklama bağlantısı yapılmıştır.

Çevre Koruma                                : Driver’ların  çalışma sırasında çevreye yaydığı ElektroManyetik yayınımı önlemek amacıyla , motor ve kumanda kablolarında  ekranlı kablo kullanılmış  ve topraklama bağlantısı yapılmıştır. Ayrıca motor ve diğer elektrikli  cihazların çalışma sırasında çıkardığı gürültü minimuma indirilmiştir.

Konveyor                                           : Konveyor, özel zinciri kızak içinde gizlenmiştir. Palet araları ve boyları değişkendir. Üzeri krom sac ile kapatılmıştır. Yandan PVC bant ile transporta otomatik olarak besleme yapılabilmektedir.

Kağıt Akışı                                         : tek bobin yüklemelidir. Çok seri bobin değiştirilebilir. Sağlıklı bobin frenlemesi ve düzgün kağıt akışı sağlanmıştır.

Alt Yapıştırma Makaraları           : Üç grup makara diskleri mevcuttur. Çekici diskler kadminyumdur. İkinci grupta sıcak tatbik edilir. Sağlıklı yataklama, salgısız ve sessiz dönüş sağlamıştır.

Yapıştırma Çeneleri                      : Sessiz dönüş seri baskı ayarı, özel zig-zag bıçakları ve merkezi yağlama sistemi. Çenelerdeki sistemi makine çalışırken çok seri şekilde yapılabilir.

Elektrik Panosu                                              : En modern elektrik malzemeleri ve PLC sistem kullanılmıştır. Kumanda panelinde7 “ renkli  dokunmatik ekran kullanılmıştır. Isılar, dokunmatik ekran üzerindedir . Isıtıcılar SSR ile kumanda edilmektedir. İstenilen ürün çeşidine göre ürün reçetesi bölümüne girilerek otomatik boy verilmesini sağlayan kumanda paneli. Otomatik olarak paketlenen ürün adedi sayılmaktadır. Ayrıca istenilen ürün adedi girilerek o kadar ürün alınabilmektedir.

  • 50 ‘li ,100’ lü gibi  istediğiniz adetteki ürünü sağ ve sol mekanizmaya takılmış poşetlere  paket yapabilmektedir. Bandın ön kısmına da koyduğumuz tavaya dökülen ürünlerimizi bir  kişinin yardımıyla banda çekerek  ürünlerin otomatik paketlenmesini sağlar.

Otomatik Rol Ekmeği Paketleme Ve Torbalama Sistemi Um-1300 , Sıfır ( Yeni ) Otomatik Rol Ekmeği Paketleme Ve Torbalama Sistemi Um-1300 , Otomatik Rol Ekmeği Paketleme Ve Torbalama Sistemi Um-1300 Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık Otomatik Rol Ekmeği Paketleme Ve Torbalama Sistemi Um-1300 , tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 407 kez incelenmiştir.
Otomatik Rol Ekmeği Paketleme Ve Torbalama Sistemi Um-1300 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!