Otomatik Halı Yıkama Makinası / Tank T-Ohym

İlan No: #00089518
Fiyat Sorunuz
Kategori: Halı Yıkama
Marka: Tank
Model Tipi: T-OHYM
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Bornova / İzmir / Türkiye

Otomatik Halı Yıkama Makinası / Tank T-Ohym

 

Otomatik Halı Yıkama Makinası, isteğe göre farklı ebatlarda üretilmektedir. Seri olarak ürettiğimiz, Otomatik, Halı Yıkama Makinası, 230cm eninde 280cm uzunluğundadır. Bütün işletim sistemi kromdur. Otomatik Halı Yıkama Makinası, 4- 6 (opsiyonel) adet sola sağa hareket eden fırçalara sahiptir. otomatik deterjan alma, durulama işlevleri yapmaktadır. Durulamanın ardında  gelberi ünitesiyle halıda biriken, saç, kıl, tüy, paf gibi isteyenmeyen nesneleri halıdan uzaklaştırır. Ayrıca basınçlı su, özel bir sistemle halıya nufuz ederek halıdaki çıkması zor lekelerin çıkarılmasında etkin rol oynamaktadır. Bunun yanısıra, yıkamanın en son aşamasında  rulo yapılırken  basınçlı suyla halının arkası yıkanarak, mükemmel sonuç elde edilmiştir.

*Ürettiğimiz, Otomatik, halı yıkama makinası, iş gücü ve elektrik tasarrufu konusunda rakipsizdir,
iki personelle günde 1200/1400 m2 halı yıkanabilir
* Otomatik, Halı Yıkama Makinamızda,  PLC bilgisayar kontrol sistemi mevcuttur. 3 adet hazır program vardır.
*Firmamızca üretilen, Otomatik halı yıkama makinasında, Halı rulo yapma mekanizması,  mevcuttur.
* Basınçlı su  mevcuttur.

Daha az personelle, daha fazla halı yıkamayı amaç edindik.otomatik halı yıkama makinası, fiyatını minimum seviyelerde tutarak yerde, halı yıkama, yapan müşterilerimizin otomatik halı yıkama makinası edinmesini hedefledik.

Ayrıca gün içinde yıkanan halıların, m2 si fazlalaştıkça bir standart tutturulamaması bütün, halıların yıkanma, düzeyinin farklı olması büyük bir problem teşkil eder.

Otomatik halı yıkama makinesi, ile bu şikayetin önüne geçilecektir, günlük yıkama kapasitesi ne olursa olsun, yıkanan bütün halılar, aynı işlemlerden geçerek, aynı temizlik elde edilerek  tüm halıların yıkanma derecesinde standart sağlanmış olacaktır.

PLC KONTROL PANELİ

PLC kontrol sistemi sayesinde makinemizin kontrol  işlemi  en basit şekle indirgenerek, kolay kullanım imkanı sağlanmıştır. Sırasıyla yapılması gereken,

- İlk ıslatma için su verme,
- Deterjan verme
- Fırçaları indirme ve dönmeye başlama
- Bantı hareket ettirme
- Fırçaların arasında bulunan deterjan musluklarından deterjan verme
- Durulama suyunu çalıştırma,
- Gelberi  ve basınçlı su sistemini harekete geçirme,

Gibi işlemler sadece START tuşuna basılarak PLC sistemi tarafından otomatik olarak yapılmaktadır.

Ayrıca PLC sistemi sayesinde bantın hızı ve  fırçaların hızı  ayarlanarak 3 adet yıkama proğramı oluşturulmuştur. ( Hızlı yıkama, normal yıkama, çok kirli ) kullanıcı ekranda bulunan bu üç proğramdan birini seçerek START tuşuyla  çalışmaya başlayabilmektedir.

PLC sistemindeki menüler siparişe göre istenilen dilde hazırlanabilmektedir.

SU SİSTEMİ

Kaliteli bir halı yıkama işlemi için, halının suya doyması çok önemlidir. Ürettiğimiz halı yıkama makinelerimizde bu  unsura çok önem verilmiştir. Kullandığımız Motor ve pompa sayesinde hazırda bulunan tanktan çekilen su,  3 noktadan halıya verilmektedir.

1. Nokta :  Bol olarak verilen suya deterjanda karıştırılarak halının makinaya ilk girişi olan ön kısımda bulunur.  Makina boyutlarına göre değişen sayılarda musluklardan  akan bol su ile halının suya doyurulması ve iyi bir ıslatma sağlanmıştır.

2. Nokta: Halının fırçalama işleminden çıktıktan sonra durulanması noktasıdır.  Burada yine bol miktarda deterjansız yalnızca su verilir.

3. Nokta: Bu noktada  su iki noktadan halının önüne ve arkasına gelecek şekilde güçlü pompa ve motor sayesinde taazzikli olarak verilir. Durulama suyundan çıkan halı gelberi sisteminin önünde ve arkasında bulunan iki adet musluk sayesinde gelberiyle birlikte hareket ederek geniş bir yelpazeyle belli bir açıdan halının tüylerine tatbik edilir. Son olarakta bantın çıkış noktasında bulunan halının sarılması sırasında, halının arkasının yıkanmasında kullanılır. Basınçlı ve geniş bir yelpaze ile verilir. Gel beri sistemi ile birlikte sola sağa hareket ederek halının arkasının yıkanmasını sağlar.

 
   

Otomatik Halı Yıkama Makinası / Tank T-Ohym, Sıfır ( Yeni ) Otomatik Halı Yıkama Makinası / Tank T-Ohym, Otomatik Halı Yıkama Makinası / Tank T-Ohym Satılık Fiyat'la satılık Otomatik Halı Yıkama Makinası / Tank T-Ohym, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 2729 kez incelenmiştir.