Otomatik Halı Yıkama Makinası Kartek BRS 260

İlan No: #00082982 2393
Kategori: Halı Yıkama Makinası
Marka: Kartek
Model Tipi: BRS 260
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Konak / İzmir / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Otomatik Halı Yıkama Makinası Kartek BRS 260

Otomatik halı yıkama makinesı bilgisayar kontrollü, programlanabilir tam otomatik halı yıkama makinesidir .Otomatik halı yıkama makinası Tübitak işbirliği ile geliştirilmiş halı yıkamada son teknoloji ürünüdür. Otomatik halı yıkama makinesi bilgisayar ile programlanabilme sayesinde deterjanı, suyu ve elektriği en verimli şekilde kullanarak 6 m2 halıyı yaklaşık 50 Ykr gibi rekabetçi maliyete yıkayabilmektedir.

Otomatik halı yıkama makinası  halı yıkama işlemi elemanın halı veya halıları halı yıkama platformuna yerleştirip makinenin start düğmesine basarak işlemi başlatmaktadır. Ortalama 4 - 5 dakika içerisinde işlem sonlanmaktadır. Halı yıkamada bulunan personel yıkama sırasında diğer işlemlerini de yapabilmektedir. Örneğin; Halı sıkma, kurutma, paketleme işlerini gerçekleştirebilmektedir.Otomatik halı yıkama makinası  saatte 6.9 kw ortalama elektrik tüketmektedir. Bu süre içerisinde 100m2 halı yıkayabilmektedir.

Otomatik halı yıkama makinası nın ortalama olarak su tüketimi ise 300 - 500 litre arasında değişmektedir.Otomatik halı yıkama makinası deterjan ve su tüketimi için makine de mevcut bir program seçebileceğiniz gibi kendiniz kullanmak istediğiniz  miktara göre bu programlamayı yapabilirsiniz. Tercihleriniz hafızaya alınır ve istediğiniz miktarda da su ve deterjan tüketimi imkanı sağlanmaktadır. Otomatik halı yıkama makinası 3 veya 4  adet fırça halının üzerinde etkin bir baskı kurarak hem enine hem de boyuna aynı anda hareket ederek dakika da her 3 fırçada ayrı ayrı dakikada 170 (defa) devir dönerek halıları enine ve boyuna etkin bir şekilde çapraz şekilde ovalamaktadır.

Otomatik halı yıkama makinası aynı şekilde geri dönüşte de bu ovalama işlemi ters şekilde devam ederek her yönden fırçalanması sağlanmaktadır. Bu işlemleri sırasını aksatmadan eksiksiz olarak binlerce kez tekrarlama özelliğine sahiptir. Otomatik halı yıkama makinası 1 Sefer fırçalamayla çıkmayacak ağır kirler 3.cü veya daha fazla fırçalamalarda ve bu süre içerisinde kimyasal ve suyun etkisiyle rahatlıkla temizlenebilmektedir.

Otomatik halı yıkama makinası meyilli zemine kurulan makine fırçalamayla tam olarak çıkmayan hav, tüy ve saçları sürükleyerek halıdan uzaklaştırıldığından halı yıkandıktan sonra gel beri (tırmık) ile çekilmesine de gerek yoktur.

Temizlik makinaları sektöründeki yirmi yıllık tecrübemizle ürettigimiz tam otomatik halı yıkama makinası. Halı yıkama işletmeleri için otomatik halı yıkama makinası. Yeni tasarladığımız otomatik halı yıkama makinası ile aynı anda üç tane halı yanyana yıkanabilmektedir.

  • Bilgisayarlı kullanım sayesinde minumum işçilik maliyeti
  • Yatay fırçalama ile halı temizlemede mükemmel sonuç
  • Alan tasarrufu sağlayan yere kurulabilen sistem
  • Su,kimyasal ve işçilikten tasarruf
  • Halının kirlilik durumuna göre ayarlanabilir yıkama süresi
  • Ayarlanabilir su ve deterjan kontrolu
  • Otomatik halı yıkama makinasını tek elemanla kullanım olasılığı
  • Fırçalamada şanjumanlı fırça motor sistemi
  •  Tercihe gore 3 ya da 4 fırçalı modeller
  • Ayarlanabilir halıya baskı kuvveti

Otomatik Halı Yıkama Makinası Kartek BRS 260, Sıfır ( Yeni )Otomatik Halı Yıkama Makinası Kartek BRS 260, Otomatik Halı Yıkama Makinası Kartek BRS 260Satılık Fiyat'la satılık Otomatik Halı Yıkama Makinası Kartek BRS 260, tüm detayları ve özellikleri