Operatör Koltuklu Çiftli Perdah Makinesi 31 Hp / Wacker Neuson Crt 48-35V

Fiyat Sorunuz
İlan No: #00097470
Kategori: Perdah
Marka: Wacker Neuson
Model Tipi: CRT 48-35V
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Küçükbakkalköy Mah. / Ataşehir / İstanbul
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Genel Özellikler: Çabuk ayarlanabilir iç içe (dişli tip) ya da ayrık tip bıçak seçimi ile çok yönlü işlevsellik. Değişken santrifüj kavrama ile mükemmel tork ve hız, her türlü beton şartlarına uyumlu çalışma Doğru güç-ağırlık oranı ile daha iyi düzeltme ve yüksek verimli son cila perdahı. Ön ve arka aydınlatma far grubu. Ergonomik, ayarlanabilen, sürgülü operatör koltuğu. Perdah bıçaklarına azami tork ileten hassas şanzıman. Ağırlık hizmet tipi şanzımana bağlı tahrik milleri arasında çift mekanik sızdırmazlık contaları. Katlanabilen operatör koltuğu ve çalışma saati göstergesi sayesinde kolay bakım ve tamir. Ergonomik çift kumanda kolu ile kolay manevra ve beton yüzeyi durumu hakkında geri bildirim. Büyük yakıt ve su tankı, standart su püskürtme sistemi ile problemsiz uzun süreli çalışma. Entegre forklif çatalı ile kolay nakliye Operatör koltuğu ters edildiği an motor devrini rölantiye düşüren eşsiz kullanıcı koruma şalteri ile azami kullanıcı ve çevre güvenliği.
 
Özellikler

 

Uygulama Örnekleri

Uzunluk x genişlik x yükseklik cm : 253 x 140 x 133 Bıçak ölçüleri (genişlik x yükseklik) cm : 15 x 45 Boş ağırlık kg : 470 Çalışma ağırlığı kg : 528 Nakliye ölçüleri (u x g x y) cm : 275 x 152 x 112 Nakliye ağırlığı kg : 605 Perdah genişliği (dişli tip) cm : 246 Perdah genişliği (ayrık tip) cm : 251 Perdah alanı (dişli tip) m³ : 3 Perdah alanı (ayrık tip) m³ : 3.2 Bıçak hızı aralığı 1/dak : 25-150 Bıçak açısı aralığı derece : 0-25 Bıçak sayısı adet : 2x5 Motor tipi : hava soğutmalı, 4-zamanlı, iki silindirli B & S Vanguard benzin Silindir hacmi m³ : 950 Güç hp : 31 Max. çalışma hızı 1/dak : 4000 Yakıt sarfiyatı l/saat : 10 Yakıt deposu l : 24.6

 

Uygulama: Kolay kullanılan, operatör koltuklu çiftli perdah makinaları, geniş beton yüzeylerin ve süper düz zeminlerin (F# Super Flat) hızlı ve ekonomik perdahlanması ve son cila perdahında kullanılır.

Bu ilan 5733 kez incelenmiştir.
Operatör Koltuklu Çiftli Perdah Makinesi 31 Hp / Wacker Neuson Crt 48-35V Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!