Mobil Kazanlı Çift Spiralli Mikser / Vmi Spı Davı 340

İlan No: #00092193
Fiyat Sorunuz
Kategori: Hamur Yoğurma Mikseri
Marka: Vmı
Model Tipi: SPI DAVI 340
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Sancaktepe / İstanbul / Türkiye

Mobil Kazanlı Çift Spiralli Mikser / Vmi Spı Davı 340

Hamur karıştırma sistemlerinde dünyanın 1 numarası...

Hamur mikserleri konusunda dünya üzerinde en çok araştırma ve geliştirme yapan VMI firması saatte 7.000 kg (7 Ton) a kadar hamur karıştırabilen sistemler üretmekte.

Hamur kalitesinin önemini bilen bir çok endüstriyel firmanın tercihi olan VMI mikserleri sağlamlıkları ve güvenlikleri ile dikkat çekmekte.

En son teknoloji kullanılarak üretilen VMI mikserlerinin en büyük özellikleri hamurdaki homojen yapıyı kısa sürede oluştururken hamura maksimum enerjiyi verebilmeleridir.

Çift karıştırıcılı spiral mikserler, yatay karıştırıcılı (horizontal) mikserler, ?continue? mikserler, endüstriyel tesislere yönelik otomatik mikser sistemleri ve entegre katkı dozajlama sistemleri VMI ürünleri arasında yer almaktadır.

Mobil Kazanlı Çift Spiralli Mikser / Vmi Spı Davı 340, Sıfır ( Yeni ) Mobil Kazanlı Çift Spiralli Mikser / Vmi Spı Davı 340, Mobil Kazanlı Çift Spiralli Mikser / Vmi Spı Davı 340 Satılık Fiyat'la satılık Mobil Kazanlı Çift Spiralli Mikser / Vmi Spı Davı 340, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 1063 kez incelenmiştir.
Mobil Kazanlı Çift Spiralli Mikser / Vmi Spı Davı 340 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!