Mobil Kazanlı Çift Spiralli Mikser / Vmi Spı Davı 280

İlan No: #00092192
Fiyat Sorunuz
Kategori: Hamur Yoğurma Mikseri
Marka: Vmı
Model Tipi: SPI DAVI 280
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Sancaktepe / İstanbul / Türkiye

Mobil Kazanlı Çift Spiralli Mikser / Vmi Spı Davı 280

Hamur karıştırma sistemlerinde dünyanın 1 numarası...

Hamur mikserleri konusunda dünya üzerinde en çok araştırma ve geliştirme yapan VMI firması saatte 7.000 kg (7 Ton) a kadar hamur karıştırabilen sistemler üretmekte.

Hamur kalitesinin önemini bilen bir çok endüstriyel firmanın tercihi olan VMI mikserleri sağlamlıkları ve güvenlikleri ile dikkat çekmekte.

En son teknoloji kullanılarak üretilen VMI mikserlerinin en büyük özellikleri hamurdaki homojen yapıyı kısa sürede oluştururken hamura maksimum enerjiyi verebilmeleridir.

Çift karıştırıcılı spiral mikserler, yatay karıştırıcılı (horizontal) mikserler, ?continue? mikserler, endüstriyel tesislere yönelik otomatik mikser sistemleri ve entegre katkı dozajlama sistemleri VMI ürünleri arasında yer almaktadır.

Mobil Kazanlı Çift Spiralli Mikser / Vmi Spı Davı 280, Sıfır ( Yeni ) Mobil Kazanlı Çift Spiralli Mikser / Vmi Spı Davı 280, Mobil Kazanlı Çift Spiralli Mikser / Vmi Spı Davı 280 Satılık Fiyat'la satılık Mobil Kazanlı Çift Spiralli Mikser / Vmi Spı Davı 280, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 1825 kez incelenmiştir.
Mobil Kazanlı Çift Spiralli Mikser / Vmi Spı Davı 280 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!