Manuel Solvent Arıtma Makinası 120 Lt. - Has Makina

İlan No: #00142193
40.000 TL Adet
KDV
Hariç
Kategori: Solvent Arıtma
Marka: Has Makina
Model Tipi: HSM-120
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 30 Gün
Konum: Başakşehir / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Kredi Kartı, Krediye Uygun, Görüşülür

Manuel Solvent Arıtma Makinası 120 Lt. - Has Makina

Manuel Solvent Arıtma Makinası 120 Lt. - Has Makina

Otomotiv Ana Ve Yan Sanayi, Boya Endüstrisi, Ambalaj Sektörü, Kimya Sektörü, Ofset Sanayi, Ahşap Sanayi, Plastik endüstrisi,  Elektrik Elektronik Üretim Sanayi, Makine Sanayi, Kozmetik Sektörü, Plastik- Fiberglass Sektörü, ilaç Sanayi, Galvaniz Sanayi gibi daha birçok sektörde aktif olarak kullanılan solvent geri kazanım sistemleri; temizleme ve yağ alma solventlerini tekrar kullanılabilir hale getiren damıtma prensibi ile çalışan cihazlardır. Basit bir distilasyon prosesi ile bu cihazlar atık solvent içerisindeki kirlilikten (reçine, polimer, pigment, boya, yağ, mürekkep, vb. ) orijinal solventi ayırarak, tekrar kullanılabilir hale getirmektedir.

Not:HAS MAKİNA VE KİMYA OLARAK ARITMA VE GERİ KAZANIM LİSANSIMIZI ALMIŞ BULUNMAKTAYIZ SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN ÜRETİMDE KULLANMIŞ OLDUGU KİRLİ ETİL ASETAT VE SOLVENTLERİN ARITMA VE GERİ KAZANIM İŞLEMLERİNİ YAPMAKTAYIZ.

Manuel Solvent Arıtma Makinası 120 Lt. - Has Makina , Sıfır ( Yeni ) Manuel Solvent Arıtma Makinası 120 Lt. - Has Makina , Manuel Solvent Arıtma Makinası 120 Lt. - Has Makina Satılık 40.000 Fiyat'la satılık Manuel Solvent Arıtma Makinası 120 Lt. - Has Makina , tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 192 kez incelenmiştir.
Manuel Solvent Arıtma Makinası 120 Lt. - Has Makina Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!