Manuel El Dispenseri - Eppendorf Multipette M4

İlan No: #00146208
Fiyat Sorunuz
Kategori: Dispenser
Marka: Eppendorf
Model Tipi: Multipette M4
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Teslim Durumu: 3 Gün
Konum: Çankaya / Ankara / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Manuel El Dispenseri - Eppendorf Multipette M4

Dispenserler ve Büretler

Eppendorf Multipette M4

Multipette M4

  • Multipette® M4 manuel el dispenseri, uzun pipetleme serilerinde yapılan pipetleme işlemini hızlandırmak ve zaman tasarrufu sağlamak için ideal hassasiyette bir araçtır.
  • Olağanüstü esneklik sağlayan artan hacim seçimi, araştırmaya yönelik çalışmalarda her türlü desteği sağlar. 9 combitips boyutu ile 112 farklı hacimde dağıtım olanağı sağlar.
  • Multipette M4 / Combitip Sistemi ile hacimler, pozitif yer değiştirme prensibi kullanılarak dağıtılır.
  • Sıvının yoğunluğu, viskozitesi ve sıvının uçuculuğu ne olursa olsun, hava boşluğu olmadan doğru hacim her zaman doğrudan dağıtılır.
  • Multipette M4, 1 μL - 10 mL'lik eşsiz bir hacim aralığını sunar ve aspirasyon sıvısını ucu tekrar doldurulmadan 100 kez dağıtabilen tek mekanik dağıtıcıdır.
  • Yenilikçi adım sayacı, dağıtım prosedürü sırasında bir kesinti veya dikkat dağılımı sonrasında hatasız çalışmayı destekler.
  • Tamamen boşaltılmış bir Combitip, doğrudan bir uca dokunmadan tek el ile çalışma butonu kullanarak kolayca çıkartılabilir.

 

Manuel El Dispenseri - Eppendorf Multipette M4, Sıfır ( Yeni ) Manuel El Dispenseri - Eppendorf Multipette M4, Manuel El Dispenseri - Eppendorf Multipette M4 Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık Manuel El Dispenseri - Eppendorf Multipette M4, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 51 kez incelenmiştir.
Manuel El Dispenseri - Eppendorf Multipette M4 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!