Lazerli Kesim Tezgahı - 2 Eksenli 30 W ( 100 X 70 Cm )

İlan No: #00079116 3608
Kategori: Lazer Kesim Tezgahları
Marka: Arges
Model Tipi: LK - 10730
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Konum: Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Lazerli Kesim Tezgahı - 2 Eksenli 30 W ( 100 X 70 Cm )

2 Eksenli 30 w Lazerli Kesim Tezgahı

Arges LK-10730
 

100x70 cm kesim alanına sahip, 2 eksenli lazerli kesim tezgahı.

Tekstil, Nakış, Deri, Reklam, Promosyon, ve Ambalaj sektörlerinde, kumaş aplike, deri, ahşap, pleksi ve plastik üzerinde hızlı ve etkin kesim ...

Nakış sektöründe aplike kesimi, nakış üretim süresine doğrudan etkili bir unsur. Laser sistemleri ile yüksek süratte hizmete olanak sağlayan ve neredeyse maliyeti olmayan aplike kesimi, artık nakış sektörünün en önemli parçası. Bunun yanında deride aksesuar kesimi, reklam sektöründe ise pleksi kesimi ait oldukları iş kollarının atardamarları. Laser sistemleri önemin olduğu her yerde, sürati ve kalitesiyle değeri artırıyor.

BEST, tüm dünyada kaliteli ve hızlı üretimin gereklerinden biri haline gelen lazerli kesim makinelerinin üretim ve dağıtımını ülkemizde 20 yıllı aşkın sektör tecrübesiyle yapıyor.

Kumaş ve deri, başta olmak üzere genel kesim amaçlı tasarlanmış ARGES LASER, piyasanın ihtiyaçlarına cevap verecek ölçülerde imal edilmiş masa tipi bir lazer kesim sistemi. Farklı güçlerin uygulanabilmesiyle işlev niteliği değişebilen lazer sistemlerimiz amaçlanan işlemleri çok yüksek hızda ve kalitede yaparak işinizin değerine değer katıyor. Arges laser Kolay kullanımı, opsiyonel özellikleri, yerli üretimin avantajları yanında, kaliteli servisi ve uygun yedek parçaları ile de işinizin güvencesi olacak, size daima kazandıracak.

 

 
 
 
 

Lazerli Kesim Tezgahı - 2 Eksenli 30 W ( 100 X 70 Cm ), Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!