Laverda Rev 225 Biçerdöver

İlan No: #00079745 3968
1 TL Adet
KDV
DAHİL
Kategori: Biçerdöver
Marka: Laverda
Model Tipi: REV 225
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hızlı
Konum: Gebze / Kocaeli / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Görüşülür

Laverda Rev 225 Biçerdöver

Laverde Rev Serisi Açıklaması
Kabin
Geniş kabin, iki kişi için tasarlanmış kliması, ayarlanabilir dümenleme kolunu, katlanabilir yardımcı operatör koltuğu ve gölgelik gibi özellikleri ile çalışmayı konforlu hale getirir.Dane deposunun içini görmek REV Serisinde geniş arka pencere sayesinde çok kolaydır.
Çok İşlevli Kumanda Kolu
Çok işlevli kumanda kolu ile biçme tablası ve dolap yüksekliği, dolap hızı, boşaltma tüpünün açılıp kapanması sağlanır.Bunların yanısıra biçerdöverin ileri ve geri hareketi de bu kol ile yapılır.Bu levye sayesinde operatör bir çok işlemi yorulmadan hızlı ve çabuk bir şekilde gerçekleştirir ve hasat performansı artar.
Elektronik Gösterge Grubu
Biçerdöverin hasat ve motor performansı ile ilgili özellikleri, elektronik gösterge grubu (Agrotronik) ile takip edilir.
Kumanda Panosu
Laverda REV Serisinde operatörün sağ tarafında yer alan elektro-hidrolik kavramalar ile tabla, batör ve boşaltma helezonu kavramaları sağlanılır. Sık kullanılan kavramaların elektro-hidrolik olması operatörü daha az yorar.Koltuğun hemen sağ alt tarafında el freni ve kusturma kumandası bulunmaktadır.
Terra Kontrol
Biçme tablasının altında bulunan Terra Kontrol levhaları sayesinde tabla tarla yüzeyindeki dalgalanmalara uyum sağlar. Terra Kontrol sayesinde biçim yüksekliği tarlanın her yerinde aynı olur.Bunun yanı sıra bıçaklar, tabla alt yüzeyi sürtünme ve çarpmalara karşı korunmuş olur.(REV 225)
Rev Modülü
Yüksek kaliteli, güçlü boğaz zinciri ve götürücü lamalar ile kesintisiz ve sorunsuz besleme yapılmaktadır. Boğazdan gelen ürün, 120 derecelik batör kontrabatör sarma açısı ile harmanlama sistemine girer ve başak daneden ayrılır.
Sap Kıyıcı
İsteğe bağlı sap kıyıcı hasat sonrasında sapın kıyılarak tarla yüzeyine bırakılmasını sağlar.
Boşaltma
Dane deposunu boşaltmak kolay ve hızlıdır. Çift sargılı götürücü helezon sayesinde boşaltma hızı 85 l/s dir.
Uzun Ömürlü Yapı
Laverda REV serisinde ’’galvanizli sac’’ kullanımı sayesinde sac aksamlar paslanmaya karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
Bakımda Kolaylık
Laverda REV modellerinde çabuk açılabilen döner filtre sayesinde su ve yağ radyatörlerine, klima kondensörine kolaylıkla ulaşılabilir. Böylece temizlik ve bakım işlemleri son derece rahat ve çabuk gerçekleşmiş olur.
Yan Kapaklar
Geniş açılan yan kapaklar sayesinde bakım için harcanan zaman minimuma iner. Biçerdöverde yan taraflarda bulunan tahrik sistemlerine ulaşmak kolaydır.Bu sayede bakım ve ayar işlemleri kolaylaşır.
Son Teknoloji EURO III IVECO NEF Motor
Dünya liderleri tarafından üretilen son teknoloji commonrail ve elektronik enjeksiyon sistemlerini içeren motorlar her koşulda ihtiyaç olan gücü sabit bir motor devrinde sağlamaktadır.
Son teknoloji motorlar herhangi bir arıza meydana geldiğinde özel bilgilendirme sinyalleri ile operatöre arıza kodlarını verir ve arızanın önem derecesini belirtir.
Görüş Açısı
Geniş görüş açısı, 3+3 kabin üstü ve 2+2 kabin altı aydınlatmasıyla gece ile gündüzü farksız hale getirir. Laverda REV serisi biçerdöver ile çalışmak zevktir.

Laverda Rev 225 Biçerdöver, Sıfır ( Yeni ) Satılık 1 Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!