Kuatro 25 Mm Pe Ppr-C Düz Boru Tek Vidalı Ekstruder

İlan No: #00112782 2563
Kategori: Plastik PVC Boru Extrüder
Marka: Kuatro Makina
Model Tipi: Mamut 45
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Esenyurt / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun

Kuatro 25 Mm Pe Ppr-C Düz Boru Tek Vidalı Ekstruder

Maksimum performans için üretilen Mamut 33D - PP ve PE 100 için en iyi tek vida

Önemli faydaları:

% 40 kadar daha yüksek verim önceki extruderlere göre
Mükemmel Düşük sıcaklıklarda homojen erime
Optimum besleme sağlamak için Yeni Besleme Teknolojisi
Düşük enerji tüketimi için AC servo motor ve sürücüler

Genel özellikleri:

Boru ekstrüzyon için yüksek performanslı tek vidalı ekstruderler
Özellikle PP ve PE işleme için uygun
PE düz ve korige borular
33D vida ve özel karıştırıcı bölgesi
1200 kg/saat kapasiteye kadar mal verebilme özelliği

 

 

 

Makine Dizaynı

 

Motor

Yeni teknoloji kare gövde Asenkron Servo Motorların DC motorlara göre bir çok üstünlükleri vardır. Bu nedenle Kuatro olarak ekstruderlerde bakım gerektirmeyen ve düşük devirlerde bile en iyi performansı sağlayan kare gövde AC servo-motor tercih etmekteyiz.
 
Redüktör

Yeni teknoloji kare gövde Ekstruderlerde geri basınç yükünü taşıyacak ağır tip baskı rulmanları ile güçlendirilmiş kare gövde redüktörler kullanılmaktadır. Redüktörler helisel tip olup italyan veya Türk malı redüktörlerdir. Ekstruder tipine bağlı olarak uzun gövde (kompak seri için) veya normal gövde redüktörler kullanılabilmektedir.
 

 


Kompak seri ve standart versiyonlarında kullanılan farklı tasarım yaklaşımıyla farklı uygulamalara yönelik opsiyon sunmaktadır. Operatör paneli hem pano üstüne bağlı olduğu gibi ko-extrüzyonlu uygulamalarda modüler taşınabilir veya asma kollu olarak da yapılabilmektedir.

Vida - Kovan

Vidalar birçok AR&GE çalışması ve denemeler sonucunda ortaya çıkmış ve firmamıza özgün tasarımlardır. Vida ve kovan tasarımlarımızda yüksek mal kapasitesi ve iyi eriyik hazırlama kriterleri yanı sıra özellikle düşük enerji tüketimi hedeflenmiştir. Vida ve standart kovan malzemelerimiz 8550 nitrasyon çeliğidir. Ayrıca Cam Elyaf Takviyeli gibi agresif ürünler için Bimetal kovan kullanılmaktadır. Vida boyları çeşitli optimizasyonlardan sonra L/D 33 olarak belirlenmiştir.Kontrol Sistemi ve Panel

Ekstruder otomasyonunda PLC kontrol sistemi kullanılmaktadır. Ekstruder ile ilgili birçok veri PLC sayesinde işlem görerek dokunmatik panel üzerinden kullanıcıya sunulmaktadır. Firmamızın uzun süreli çalışma ve deneyimleri sonucunda geliştirlen programlarla kullanıcıya proses ile ilgili bir çok veri en iyi arayüzlerle sunulmaktadır.

 

 
 
Fark

Yaratan

Özellikler

 

 

Tip 0 (mm) L:D Q (Kg/h) PE Q (Kg/h) PP
Kuatro 25 25 20 3 2

Kuatro 25 Mm Pe Ppr-C Düz Boru Tek Vidalı Ekstruder, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu