Köprülü Mermer Kesim ve Alın Pah Cila Makinası - AGM BRX 3000

İlan No: #00145207
170.000 TL Adet
KDV
Hariç
Kategori: Mermer Kesme
Marka: Agm
Model Tipi: BRX 3000
Model Yılı: 2019
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Aynı Gün
Konum: Sancaktepe / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Çekle Şatış, Peşin

Köprülü Mermer Kesim ve Alın Pah Cila Makinası - AGM BRX 3000

Köprülü Mermer Kesim ve Alın Pah Cila  Makinası

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Maksimum kesme uzunluğu                       :    3600 mm
Maksimum dikey hareket uzunluğu            :    400 mm
Maksimum köprü yatay hareket uzunluğu  :    4300 mm
Maksimum disk çapı                                   :    800 mm
Disk delik çapı                                            :    60 mm
Disk flanş çapı                                            :    225 mm
Tabla boyutları                                            :    1720 x 3500 mm
Disk motor gücü                                         :    22 kW
Maksimum taş işleme kalınlığı                     :    250 mm
Toplam elektrik sarfiyatı                              :    29 kW
Ayarlanabilir disk hareket hızı                     :    0-24 m/min
Ağırlık                                                         :    4500 kg

 

Makina sıfırdır

AGM MAKİNA, Alın Pah Cila ve Köprülü Mermer Kesme Makinası

Alın Pah Cila Makinası Özmaksan imalatıdır,  13 Kafalıdır.

 

Köprülü Mermer Kesme Makinası  bilgileri aşağıdaki gibidir;

 

BRX 3000, manuel veya otomatik olarak atölye ve fabrikalarda kullanılan, mermer ve granit malzeme için üretilmiş güçlü dizayna sahip plaka kesme makinesidir.

Temel olarak testere kesim arabası ve motor tablası ve köprü çelik konstrüksiyon olarak üretilmiştir ve özel dizaynı sayesinde titreşime mükemmel direnç sağlayan bir yapıya sahiptir.

Makine kumlama işlemine tabi tutulduktan sonra iki kat çift komponentli epoksi astar ve boya ile boyanarak korozyona karşı mükemmel bir biçimde korunmaktadır.

Köprünün hareketi ,körünün başlarına yerleştirilmiş ve ısıl işlem ile sertleştirmiş çelik tekerlekler üzerinde kremayer dişli bağlantısı ile senkronize edilmiştir. Hareket, gösterge ayar düğmeleri yardımıyla elle kontrol edilebileceği gibi otomatik olarak programlanarak da kontrol edilebilir. Pozisyonlama, hassasiyeti doğrusal manyetik uzunluk ölçme sistemi yardımıyla sağlanmakta ve panelde (+ -) 0.1 mm hassasiyette dijital olarak gösterilmektedir. Bu sistem, mekanik ve elektromanyetik olumsuzluklardan etkilenmediğinden dolayı, enkoder sistemine göre çok daha hassas ve güvenilirdir.

Testerenin kesim hareketi suya ve toza karşı korunumlu, bakım istemeyen, yağ banyosu icerisinde çalışan bir çift V prizma şeklinde kızak yardımı ile sağlanır. Kesim hareketi ve testerenin geri dönüş hızı panelden elektronik olarak ayarlanır. Yine, testerenin kesim ve geri dönüş limitleri elektronik olarak kontrol panelinden ayarlanir . Kalkış ve duruşlar otomatik bir şekilde invertör yardımıyla sağlanır.

Testerenin dikey hareketi krom kaplanmış miller üzerinde, korumalı bir şekilde sağlanır. Hareket aralığı pozisyonu ayarlanabilir limit switch’ler sayesinde kontrol edilir. İnvertör ve enkoderler yardımıyla elektronik olarak hareket ve hassasiyeti sağlanır. Granit kesiminde verimliliği artırmak için, yatay ve dikey hareketlerin eş zamanlı çalışması sağlanır.

Testere kesim açısı manuel olarak ayarlanır, ayrıca mermer ve granitte açılı kesimler yapabilmek için kilitleme özelliği vardır.

Testere dönüş hareketi kompakt ve diske doğrudan bağlantılı olan flanşlı motor ünitesi ile sağlanır.

Tabla çelik konstrüksiyon olarak imal edilir, her 15 derecede bir açıyla yerleştirilmiş kitleme çentikleri sayesinde pozisyonlama yapılır ve pnömatik bir kilitleme sistemine sahiptir. Ayrıca, plakaların kolay yüklenebilmesi için tabla uzerineyerlestirilen plaka tasiyici kasetler kullanilmaktadir. kasetlerin dikey pozisyonda yuklenebilmesinisaglamakicin harici calisan hidrolik yukleme platformu mevcuttur.

Makinedeki tüm işlemler bir kontrol panelinden yönetilmektedir. Ana panoda uzaktan kumanda şalterleri, termal koruyucular, durdurma için ana şalterler ve hareketlerin elektronik kontrolünü sağlayan invertorcihazlari bulunur.

Makineye; kesme hattını kolaylıkla işaretlemeyi ve pozisyonu ayarlamayı sağlayan laser projektoru yerleştirilmiştir.

Özel dizayn edilmis elektronik bir yükleme sınırlayıcısı, kesim motorunun maksimum akım eşiğini ayarlayarak makineyi ayarlanan değerlerin üzerindeki yüklerden korur.Tüm elektrik ve su hattı; bağlantı noktalarından makineye kadar plastik kablo koruyucuları ile korunmaktadır.

BRX 3000 makinası 3 eksen kontrollüdür.testerenin yatay hareketi,dikey hareketi ve aşağı yukarı hareketi.

Programlama 5 inçlik dokunmatik ekranlı bir dijital kontrol ünitesi üzerinden yapılır. Makine farklı genişliklerde taslarinolculerinegoreebatlama yapma özelliğine sahiptir,ayrıca makine üzerinde oluşan arızalar da bu panel uzerindecesitli mesajlar operatöre otomatik olarak gösterilir.

 

Köprülü Mermer Kesim ve Alın Pah Cila Makinası - AGM BRX 3000, Sıfır ( Yeni ) Köprülü Mermer Kesim ve Alın Pah Cila Makinası - AGM BRX 3000, Köprülü Mermer Kesim ve Alın Pah Cila Makinası - AGM BRX 3000 Satılık 170.000 Fiyat'la satılık Köprülü Mermer Kesim ve Alın Pah Cila Makinası - AGM BRX 3000, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 570 kez incelenmiştir.
Köprülü Mermer Kesim ve Alın Pah Cila Makinası - AGM BRX 3000 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!