Kollektörlü Çim Biçme Ve Toplama Makinası Gianni Ferrari Turbo 4T Cruıser

İlan No: #00142309
Fiyat Sorunuz
Kategori: Kompakt
Marka: Gianni Ferrari
Model Tipi: 4T CRUISER
Model Yılı: 2020
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: İtalya
Teslim Durumu: 30 Gün
Konum: Beykoz / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun, Kredi Kartına Taksit, Peşin, Kredi Kartı, Krediye Uygun, Hibe Destekli Ürün, Kosgeb Destekli

Kollektörlü Çim Biçme Ve Toplama Makinası Gianni Ferrari Turbo 4T Cruıser

Kollektörlü Çim Biçme Ve Toplama Makinası Gianni Ferrari Turbo 4T  

TURBO 4 CRUISER KOLEKSIYON BIÇME MAKINESI

44HP Dizel Kubota motoru

Aşırı konfor için kabin

1300L toplama kapasitesi

Gianni Ferrari Turbo Cruiser 4 biçici, turbo 4 modeline dayanıyor, ancak kabinin ek konforuna da sahip.

 

Özellikler

Kabin

Kabini, titreşim önleyici montajlara asılır ve elektrikli ve elektro-hidrolik kontrollerin kullanımı nedeniyle, kabin ve makine arasında katı mekanik bağlantı yoktur. Bu nedenle sürücü koltuğu çekiş ünitesinden tamamen izole edilmiştir. Özel paspasların kullanımı daha fazla yalıtım sağlar. Yukarıdakilerin hepsi sayesinde, Turbo Cruiser kabin, her türlü iklim koşulunda mükemmel ergonomi ve rahatlık sağlar.

KESİM

130 ve 150cm kesme genişliğinde bulunan devrim niteliğindeki patentli RCA ™ toplama güvertesi, uzun ıslak çimleri keserken bile tıkamayan geniş bir toplama kapasitesine sahip olup, silindir bıçaklarla elde edilene benzer kalitede bir kesim sağlar.

 

T wo önemli patentli yeniliklerle!

 

1) Dönme yönü

Bıçaklar, geleneksel biçme makinesi desteğine kıyasla zıt yöne dönüşür. Bu rotasyon geri dönüşü, kesme kalitesi ve toplama verimliliği üzerinde şaşırtıcı derecede olumlu sonuçlara sahiptir.

2) Biçici güvertesi ön kenarı Biçme

makinesi güvertesi en son güvenlik özelliklerini birleştirir. Biçme makinesi güvertesinin önünde, bıçak kesme seviyesinden daha yüksek bir açılma kenarı vardır. Yükseklikteki bu fark, çimlerin düzleşmesini önler ve bıçakların uzun çimlerle bile hassas bir şekilde kesmesine izin verir. Güverte, uzun çim alanlarında açılan ve herhangi bir nesnenin güverteden dışarı fırlamasını önleyen hareketli bir kapak ile mevcut tüm güvenlik standartlarına uygundur. Bu basit özellik, tüm son güvenlik yönetmeliklerini kolayca geçirir.

Biçme güvertesi, çift salıncak sırt bıçaklı çift disklerle donatılmıştır. Sistemin iki ana avantajı vardır:

şiddetli etkilere dayanabildiği için son derece güçlü

Çift bıçaklar güvertenin üst kısmındaki çim ve kir birikmesini önler, her zaman mükemmel bir kesim ve toplama sağlar.

Biçme makinesi güvertesinin hareketli hareketi, engebeli yüzeylerde bile en zor kesim koşullarıyla baş eder (25 derece rakeback ve 30 derece kırılma).

Güvertenin dikey pozisyona hidrolik kaldırılması, çim biçme makinesinin alt tarafına kolay erişim sağlar, böylece bıçak değiştirme ve temizlik gibi bakım işlemleri kolaylaştırılır. Elle kaldırma gerektirmez.

Makine, yapraklarını, atık kağıtlarını, teneke kutularını, plastik şişeleri vb. İle birlikte, kesmek ve toplamak için mükemmel kesim ve toplama kalitesi ile 10.000 ila 20.000 sq m / saat hızında toplayabilir.

Özel kesme yüksekliği ayarı tek bir kolla, çok hızlı bir şekilde ve herhangi bir çaba gerektirmeden ayarlanır. Kesme yüksekliğini değiştirmek için toplam süre 10 saniyeden azdır.

 

Giriş ve toplama sistemi

Ön ataşmanı fana bağlayan giriş kanalı, uzun ömür için plastik yerine sert çelikten yapılmıştır.

Güçlü vakum fanının düşük devirde yüksek bir hava girişi yapması ve bu sayede düşük ses seviyesine sahip olması büyük bir çapa sahiptir.

Vakum fanı, hasar veya aşınma durumunda kolayca değiştirilebilen 6 eğri rotor bıçaklarıyla donatılmıştır.

 

KOLLEKTOR

Kollektör, dolu olduğunda filtreli, kendinden kilitli arka kapılı, oluklu ve sesli uyarı veren yüksek mukavemetli polietilenden yapılmıştır. Çim filtresi, temizleme süresini azaltarak plastik koruma ile kolayca çıkarılabilir metal örgü oluşur. Kolektör hareket ettirildiğinde arka kapı otomatik olarak açılır. 220 cm (isteğe bağlı) kadar verimli ve güçlü bir hidrolik yüksek kaldırma damperi, operatörün kesilen çimleri doğrudan bir kamyona veya bir römorka kolayca ve hızlı bir şekilde boşaltmasına olanak tanır. Tüm bu özellikler kesme ve devrilme sürenizi önemli ölçüde azaltır.

 

FRENLER

Dingil redüksiyon dişlisi kasası üzerine yerleştirilmiş iki büyük disk freni dik yokuşlarda bile pozitif ve güvenli frenleme sağlar.

 

MOTOR

Gianni Ferrari, piyasadaki gelişmiş motorları sunmaktadır:

 

Son yönetmeliklere tam uyum için maksimum güvenilirlik, güç ve düşük gürültü seviyesi için Kubota 3 veya 4 silindir.

 

Sürüş konumu Bu, gündüz uzun süreli kullanım için tasarlanmış oldukça profesyonel bir makine olduğundan, sürücünün maksimum konfor ve güvenliğini sağlamak için operatör koltuğuna ve kontrol ergonomisine özellikle dikkat edilmiştir. Motor kontrolleri, bıçak bağlantısı ve hidrolik cihazlar (güverte asansörü, kolektör boşaltma ve kaldırma) operatörün sağ elinin yakınında bulunur ve hepsine kolayca erişilebilir.

W bir r ning ışıkları ve seviye ölçer bir r e bulunan direksiyon konsolu kolu.

Eğim ayarlanabilir direksiyon kolu daima verir cor r vb sürücü pozisyon için gereken operatör tarafından elde ve o ext r emely rahat. Erişim için koltuk unhinde olduğu r ed olarak r e bir r E No engelleri arasındaki direksiyon, koltuk ve ayak platformu.

Güç direksiyon sahip olan kendi hidrolik pompa Katkı r En Küçük Kareler , bir çift hareket direksiyon ram ve aynı zamanda hareket olarak bir bağlantı çubuğu için direksiyon hub.

Ayak platform monte edilmiş ilgili isomounts ve tam bir ayarlanabilir için dikey izin konumuna biçme güverte için gereken güvenli bir şekilde hareket ettirildiğinde , hidrolik vasıtasıyla güç için dikey.

Daha iyi konfor için koltuk çeşitli konumlarda ayarlanabilir . 3 yükseklikleri, tam slayt, ayarlanabilir sırt ve kol r ESTS artı ağırlığı ayarlama f r om bulundunuz 50 130 kg.

 

Eğer R equested kullanılabilir bir ısıtmalı koltuk modeli.

Kollektörlü Çim Biçme Ve Toplama Makinası Gianni Ferrari Turbo 4T Cruıser, Sıfır ( Yeni ) Kollektörlü Çim Biçme Ve Toplama Makinası Gianni Ferrari Turbo 4T Cruıser, Kollektörlü Çim Biçme Ve Toplama Makinası Gianni Ferrari Turbo 4T Cruıser Satılık Fiyat Sorunuz Fiyat'la satılık Kollektörlü Çim Biçme Ve Toplama Makinası Gianni Ferrari Turbo 4T Cruıser, tüm detayları ve özellikleri uygun fiyatlar görüşülür fiyatlar
Bu ilan 152 kez incelenmiştir.
Kollektörlü Çim Biçme Ve Toplama Makinası Gianni Ferrari Turbo 4T Cruıser Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!